Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Przed sobotnim meczem z radomianami: „Musimy ich powstrzymać”

21.02.2020 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Po wojażach związanych z występami w Lidze Mistrzów nasza drużyna wraca do zmagań w krajowych rozgrywkach. W sobotę podejmie przed własną publicznością Cerrad Eneę Czarnych Radom.

Dwa ostatnie spotkania nie ułożyły się po myśli naszej ekipy. W każdym z nich Pomarańczowi ulegli swoim przeciwnikom po tie-breaku, pomimo tego że wcześniej prowadzili w meczu. Przeciwko Aluronowi Virtu CMC Zawiercie Jastrzębski Węgiel było 2:0 w setach na naszą korzyść, natomiast z Greenyard Maaseik wynik po trzech partiach brzmiał 2:1 dla JW.

Zdaniem Dominika Depowskiego każda z tych „pięciosetówek” miała swoją osobą historię.

– W Zawierciu chyba za szybko uwierzyliśmy, że ten mecz jest już wygrany. Nie powinniśmy oddać prowadzenia. Wkradło się rozluźnienie, straciliśmy koncentrację i na własne życzenie przegraliśmy to spotkanie – uważa przyjmujący Jastrzębskiego Węgla.

– Jeśli chodzi o spotkanie w Maaseik, to już przed meczem mieliśmy zapewniony awans do ćwierćfinału, nadarzyła się więc okazja, by każdy z zawodników otrzymał szansę gry w większym wymiarze. Pomimo wielu zmian w składzie można było wygrać to starcie, ale niestety nie udało się. Najważniejsze jednak, że osiągnęliśmy nasz cel, czyli rozstawienie w losowaniu ćwierćfinału – dodaje nasz zawodnik.

Już w sobotę w ramach 20. Kolejki PlusLigi zmierzymy się u siebie z Cerradem Eneą Czarnymi Radom. Nasz najbliższy przeciwnik jest ostatnio na fali.

– Radomianie na pewno będą dla nas trudnym przeciwnikiem, co udowodnili w swoich ostatnich potyczkach z Resovią oraz Vervą. Przyjadą do nas podbudowani i będą chcieli wywieźć punkty. My musimy ich powstrzymać, zagrać swoją dobrą siatkówkę i sięgnąć po wygraną – mówi Depowski.

BILETY dostępne online->http://bit.ly/JW_Rad_92_bil1  oraz w dniu meczu w kasie hali od godziny 18:30.

Początek meczu o godzinie 20:30.

ZAPRASZAMY!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin