Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Posezonowe podsumowania z kibicami oraz sponsorami

09.05.2024 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Po przyjeździe drużyny z Antalyi w poniedziałek w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbyło się spotkanie zespołu, sztabu oraz pracowników klubu z Klubem Kibica oraz fanami podsumowujące sezon. Było mnóstwo pozytywnej energii z obu stron.

– Dziękujemy za wspaniały doping w całym sezonie, a zwłaszcza podczas meczów play off z Resovią oraz Zawierciem. Wówczas, przy tym ogłuszającym dopingu ta hala odlatywała, a zespół dostawał dodatkowych skrzydeł. To było niesamowite – mówił Adam Gorol, prezes Jastrzębskiego Węgla.

Z kolei wtorek rozpoczęliśmy od wizyty w Urzędzie Miasta, na zaproszenie nowego Prezydenta Jastrzębia-Zdroju, Pana Michała Urgoła.

– Serdecznie Wam dziękuję. Gratuluję udanego sezonu. Drzwi do mojego gabinetu są zawsze dla Was otwarte – mówił Pan Prezydent.

Dziękuję za dotychczasową współpracę. Dzięki hali możemy realizować rozgrywki, budować nasze sukcesy i marzenia. Dziękuję również Pani Prezydent Annie Hetman, która zakończyła urzędowanie, ale przez wiele lat była z nami i nas wspierała – powiedział Adam Gorol, Prezes naszego klubu.

Szef zarządu JW wręczył Prezydentowi pamiątkową koszulkę mistrzowską jako prezent na pierwszy dzień urzędowania w mieście.

Po południu w Hotelu Dąbrówka nasz Klub podsumował sezon z Zarządem Partnera Strategicznego – Jastrzębskiej Spółki Węglowej, władzami miasta Jastrzębie-Zdrój i Klubu, administracją oraz sympatykami.

Ten skład wyśrubował wyniki sportowe tak, że będzie ciężko je powtórzyć. Ale będąc pełni nadziei i optymizmu, liczymy na sukcesy Jastrzębskiego Węgla w przyszłości. W podsumowaniu tego sezonu życzę Wam wszystkiego najlepszego. Wyniki klubu są bardzo dobre, klub jest dobrze zarządzany, więc współpraca z takim Klubem jest wielką satysfakcją – ocenił Artur Wojtków, Zastępca Prezesa Zarządu JSW S.A. ds. Pracy i Polityki Społecznej.

– Gdyby nie Jastrzębska Spółka Węglowa nie bylibyśmy w stanie budować tak silnego zespołu i sztabu, budować takiego wizerunku i takiej organizacji, ale z drugiej strony jestem przekonany, że my ten budżet zagospodarowujemy w bardzo właściwy sposób i potrafimy zbilansować cały klub. Jesteśmy po prostu kompletni – uznał na tym spotkaniu Prezes Gorol.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin