Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Za nami „Piknik z siatkówką”. Nie brakowało dobrej zabawy! [FOTO]

15.08.2021 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

W sobotę w Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla odbył się „Piknik z siatkówką” zorganizowany przez nasz Klub, Akademię Talentów Jastrzębskiego Węgla, Kopalnię Wiedzy JSW oraz naszego Partnera Strategicznego Jastrzębską Spółkę Węglową. Dopisała pogoda, frekwencja i świetne humory wśród uczestników!

Wydarzenie rozpoczęło się w godzinach porannych i trwało do popołudnia. Na uczestników, zwłaszcza tych najmłodszych, czekały liczne atrakcje. Były dmuchańce, tematyczne strefy kreatywności (drewniany świat dziecka, warsztaty tworzenia przypinek, trójwymiarowe okulary), fotobudka, zabawy animacyjne, gry i konkursy z nagrodami. Na placu przed budynkiem Akademii odbywały się pokazy taneczne grupy ze szkoły „Explozja Tańca”, w które chętnie angażowali się również adepci naszej kuźni talentów. Do kupienia na stoisku klubowym były stroje JW oraz gadżety z mistrzowskiej kolekcji z minionego sezonu.

Natomiast wewnątrz obiektu przy ul. Reja toczył się mini turniej siatkówki z udziałem: adeptów Akademii Talentów, dziewcząt z klubu siatkarskiego Sari Żory, rodziców naszych akademików, Klubu Kibica Jastrzębskiego Węgla oraz pracowników JSW.

Podczas pikniku była możliwość wykonania sobie zdjęć z pucharem oraz medalem za mistrzostwo Polski wywalczone przez Jastrzębski Węgiel w PlusLidze. Na miejscu obecni byli także siatkarze naszego pierwszego zespołu: Jakub Popiwczak, Rafał Szymura, Dawid Dryja, Jakub Macyra oraz Wojciech Szwed, którzy byli dostępni dla fanów i chętnie pozowali z nimi do zdjęć.

–  Sam byłem kiedyś w Akademii Talentów i taka możliwość spotkania się z kibicami i pokazania im, jak to wszystko wygląda od środka, jest super. Dobrze jest móc się pobawić w swoim towarzystwie. Uważam, że to jest bardzo dobra inicjatywa i fajnie, że coś takiego zostało organizowane – uważa Wojciech Szwed, przyjmujący naszej drużyny.

JSW od wielu lat wspiera klub siatkarski Jastrzębski Węgiel, a od pewnego czasu podejmujemy także wspólne inicjatywy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu i to dzisiejsze wydarzenie jest właśnie taką naszą wspólną inicjatywą. Zaprosiliśmy mieszkańców miasta, naszych pracowników do wspólnej zabawy. Przygotowaliśmy szereg atrakcji. Myślę, że jest to pierwsze, ale nie ostatnie wydarzenie tego typu – mówi Agnieszka Barzycka z Zespołu CSR Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Bardzo dziękuję Jastrzębskiej Spółce Węglowej – naszemu Partnerowi strategicznemu, Zarządowi Jastrzębskiej Spółki Węglowej, jej pracownikom za to, że są z nami zawsze nie tylko przy sporcie zawodowym, ale również w tym obszarze działalności dla naszego lokalnego środowiska, dla górników,  rodzin górniczych, dla dzieci i młodzieży. To bardzo ważne, szczególnie teraz, kiedy jesteśmy w trudnym okresie pandemii. Kiedy brakowało nam tego bycia sobą, kiedy byliśmy wyizolowani. I to jest teraz dobry czas, żeby się integrować, żeby wracać do normalności. I za to dziękuję Jastrzębskiej Spółce Węglowej oraz za to, że zawsze jest z nami – podkreśla Adam Gorol, prezes Jastrzębskiego Węgla.

 

Galeria: Piknik z siatkówką. Foto: Magdalena Kowolik.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin