Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Pech Stephena Boyera. Kolejna przerwa w grze, na szczęście krótka

15.02.2022 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

O dużym pechu może mówić atakujący Jastrzębskiego Węgla Stephen Boyer. W niedzielnym meczu ze Ślepskiem Malow Suwałki nasz francuski mistrz olimpijski powrócił na boisko po kilkunastotygodniowej przerwie spowodowanej kontuzją dłoni i znów doznał urazu.  

Przypomnijmy, że 3 grudnia Francuz przeszedł w Bordeaux operację zespolenia złamanej kości śródręcza. Leczenie odbyło się bez komplikacji, a rehabilitacja dobiegła końca, więc zawodnik mógł wreszcie powrócić na plac gry. Niestety, jak się okazało, był to powrót pechowy.

W niedzielnym spotkaniu 20. kolejki PlusLigi ze Ślepskiem Malow Suwałki nasz atakujący pojawił się najpierw w pierwszym secie na podwójnej zmianie z Eemim Tervaporttim, ale wejście to miało charakter krótkotrwały. Szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla Andrea Gardini przy dziewięciopunktowym prowadzeniu w końcówce drugiej partii raz jeszcze pokusił się o ten sam manewr i wówczas nastąpiła feralna akcja z udziałem Boyera.

Próbując zablokować atak Bartłomieja Bołądzia Boyer doznał rozcięcia skóry w ręce pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym i z krwawiącą dłonią opuścił boisko. Rana została zaopatrzona i zszyta. Teraz zawodnika czeka ponowna przerwa w grze. Na szczęście nie będzie to tak długa pauza jak wcześniej. Prognozy mówią o dwóch tygodniach.

Stephen, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin