Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Paweł Baryła rozstaje się z Pomarańczowymi. „Trudna decyzja”

16.08.2018 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Ze smutkiem informujemy, iż współpracę z naszym Klubem kończy dotychczasowy fizjoterapeuta Paweł Baryła. Powodem tej decyzji są sprawy osobiste.

– Nie ukrywam, że jest to dla mnie trudna decyzja, gdyż byłem bardzo zadowolony z pracy w Klubie. W Jastrzębskim Węglu miałem możliwość pracy na najwyższym poziomie, co miało bardzo duży wpływ na mój rozwój jako fizjoterapeuty sportowego. Chętnie współpracowałbym dalej z Klubem, ale moja sytuacja rodzinna powoduje, że jestem zmuszony podjąć inną decyzję. Wyjeżdżam z rodziną za granicę.  Chciałbym podziękować wszystkim za bardzo udaną współpracę i okazaną pomoc, przez co mogłem skupić się wyłącznie na swojej pracy – mówi 34-latek.

Paweł pracował w Jastrzębskim Węglu od sezonu 2013/2014. Wcześniej był fizjoterapeutą w klubie piłkarskiej ekstraklasy – Łódzkim Klubie Sportowym, klubie żeńskiej Orlen Ligi – Budowalnych Łódź, piłkarskiej reprezentacji Polski U-15 oraz siatkarskiej kadrze Polski za kadencji Andrei Anastasiego. Ponadto współpracował z siatkarskimi reprezentacjami Słowacji oraz Australii, a obecnie jest członkiem sztabu szkoleniowego kadry Finlandii.

W naszym Klubie jego udziałem stały się brązowe medale PlusLigi oraz Ligi Mistrzów w sezonie 2013/2014, a także brązowy medal PlusLigi w sezonie 2016/2017.

– Serdecznie dziękuję Pawłowi Baryle za pracę wykonaną na rzecz naszego Klubu. Paweł dał się poznać jako profesjonalista, pracownik lojalny, zaangażowany, oddany Klubowi i zawsze chętny do pomocy. Wielu naszym zawodnikom pomógł dojść do pełnej dyspozycji po urazach i  kontuzjach. Żałuję, że tracimy takiego fachowca, ale z drugiej strony szanuję jego decyzję – mówi Adam Gorol, prezes Jastrzębskiego Węgla.

W nadchodzącym sezonie obowiązki fizjoterapeuty w pierwszym zespole Jastrzębskiego Węgla przejmie Bartosz Celadyn, który dotychczas pracował w Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin