Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Od dziś kontynuujemy sprzedaż biletów na niedzielny mecz

11.01.2022 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Jastrzębski Węgiel informuje, że właśnie wznowił sprzedaż biletów na najbliższy mecz ligowy, który odbędzie się w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej w niedzielę 16 stycznia o godzinie 14:45.

Pierwotnie naszym rywalem w niedzielę miał być Projekt Warszawa, ale ze względu na sytuację epidemiologiczną w warszawskim zespole (wykrycie przypadków zakażeń koronawirusem) Polska Liga Siatkówki w porozumieniu z klubami i telewizją Polsat zamieniła nam przeciwnika na Asseco Resovię Rzeszów. W ten sposób już teraz rozegramy z drużyną Podkarpacia zaplanowane pierwotnie na 29 stycznia spotkanie z 18. kolejki PlusLigi.

Bilety zakupione na mecz z Projektem Warszawa zachowują ważność na niedzielny mecz z Asseco Resovią Rzeszów. Natomiast osoby zainteresowane zwrotem pieniędzy za bilet są proszone o bezpośredni kontakt z serwisem abilet.pl.

Jastrzębski Węgiel rozpoczął właśnie kontynuację sprzedaży wejściówek na niedzielne wydarzenie. Sprzedaż biletów na mecze Jastrzębskiego Węgla odbywa się w internetowym serwisie abilet.pl (https://abilet.pl/sala/jastrzebski-wegiel-vs-asseco-resovia-rzeszow-7984).

O ile pula biletów nie zostanie wyczerpana, to w dniu meczu sprzedaż biletów prowadzona będzie także stacjonarnie, w kasach hali. Kasy zostaną otwarte na dwie godziny przed meczem, czyli w przypadku Asseco Resovii Rzeszów – o godzinie 12:45.

Jednocześnie wyraźnie podkreślamy, że liczba miejsc w hali jest ograniczona ze względu na obostrzenia pandemiczne, więc radzimy nie zostawiać decyzji o zakupie wejściówek na mecze Jastrzębskiego Węgla na ostatni moment.

Ceny biletów na sezon 2021/2022 na PlusLigę prezentują się następująco:

– 28 zł – normalny

– 20 zł – posiadacze karnetów z sezonu 2019/2020 z prawem pierwokupu biletu (faza zasadnicza)

– 17 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

– 5 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 5 zł jej opiekun.

– Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4 (po pobraniu wejściówki w kasie)

Jednocześnie nadmieniamy, że w przypadku zwiększenia obostrzeń w kraju w związku z pandemią COVID-19 Jastrzębski Węgiel będzie zobligowany do zastosowania się do obowiązujących w danym momencie wytycznych rządowych, co może skutkować odstępstwem od aktualnych ustaleń.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin