O krok od półfinału

25.03.2021 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

W sobotę o godzinie 14:45 nasz zespół zmierzy się na wyjeździe w drugim meczu ćwierćfinału mistrzostw Polski z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Wygrana w tym spotkaniu zapewni naszej drużynie awans do półfinału mistrzostw Polski.

Rywalizacja w całej fazie play off toczy się do dwóch wygranych. Ćwierćfinałową rywalizację nasz zespół rozpoczął od zwycięstwa 3:0 nad zawiercianami u siebie. Teraz Jastrzębski Węgiel jedzie do Zawiercia.

– Pierwszy krok już zrobiliśmy, co jest dla nas ważne. Myślę, że tam będzie inny mecz. Mam wrażenie, że tutaj w grze rywali czegoś brakowało. My graliśmy nieźle, ale możemy prezentować się jeszcze lepiej. Będzie walka. Zdecydowanie. Dla nich to jest mecz ostatniej szansy, więc szykujemy się na trudne spotkanie – przewiduje Lukas Kampa, rozgrywający Jastrzębskiego Węgla.

W razie ewentualnego niepowodzenia nasz zespół ma jeszcze „bufor bezpieczeństwa” w postaci potencjalnego trzeciego meczu, które zaplanowano na wtorek 30 marca o godzinie 20:30. Tego scenariusza nasza drużyna chce jednak za wszelką cenę uniknąć.

– Będziemy robić wszystko, by do tego nie dopuścić i zamknąć tę rywalizację od razu, w dwóch meczach. W ten sposób mielibyśmy cały tydzień spokojnych przygotowań do kolejnego spotkania, już w półfinale – mówi rozgrywający JW.

Sobotni pojedynek rozpocznie się o godzinie 14:45. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi stacja Polsat Sport.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin