Nowa umowa sponsorska z Jastrzębską Spółką Węglową!

03.02.2022 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

2 lutego w siedzibie Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. doszło do podpisania nowych umów sponsorskich pomiędzy Jastrzębską Spółką Węglową i wiodącymi klubami sportowymi w Jastrzębiu-Zdroju, a wśród nich z Jastrzębskim Węglem.

Władze Jastrzębskiej Spółki Węglowej spotkały się z przedstawicielami trzech największych klubów sportowych wspieranych przez JSW.

Tomasz Cudny, prezes zarządu JSW oraz Artur Wojtków, zastępca prezesa JSW ds. pracy i polityki społecznej spotkali się z prezesami klubów sportowych: Adamem Gorolem, prezesem KS Jastrzębski Węgiel, Kazimierzem Szynalem, prezesem JKH GKS Jastrzębie oraz Marcinem Ćwikłą, prezesem GKS Jastrzębie. Podczas spotkania podpisano kolejne umowy sponsorskie oraz omówiono zasady współpracy w obszarze sponsoringu w 2022 roku.

  – Działalność sponsoringowa jest dla nas fundamentem, na którym opieramy wizerunek Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Dzięki współpracy z zawodowymi klubami sportowymi, bez wątpienia, rozpoznawalność marki jest coraz większa, i to nie tylko w kraju, ale również w Europie. Sport w działalności sponsoringowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej odgrywa bardzo ważną rolę również dla naszych pracowników i mieszkańców regionu. Jesteśmy największym pracodawcą w regionie, nasi pracownicy są kibicami. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie i chcemy promować sport oraz zdrowy i aktywny styl życia wśród naszych pracowników – powiedział Tomasz Cudny, prezes JSW podczas spotkania.

– Jesteśmy wdzięczni naszemu sponsorowi za wsparcie. Cieszymy się, że władze JSW rozumieją sport i emocje, jakie się z nim wiążą. My, działacze sportowi, zawodnicy oraz kibice doskonale wiemy, że gdyby nie Jastrzębska Spółka Węglowa nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym dzisiaj jesteśmy – powiedział Adam Gorol, prezes mistrzów Polski KS Jastrzębski Węgiel.

Jastrzębska Spółka Węglowa jest Partnerem Strategicznym naszego Klubu od 2004 roku. W tym czasie nasz Klub zdobywał medale i trofea zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Jastrzębski Węgiel z dumą promuje markę JSW w kraju oraz za granicą.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin