Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Nieoczekiwane problemy Jastrzębskiego Węgla na lotnisku w Monachium

10.03.2023 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

W drodze powrotnej z meczu w Niemczech nasz zespół napotkał na niespodziewane komplikacje.

Wczoraj nasza drużyna rozegrała w Neu-Ulm pierwszy mecz ćwierćfinału Ligi Mistrzów z wicemistrzem Niemiec, VfB Friedrichshafen. Spotkanie to zakończyło się naszą wygraną 3:0.

Dzisiaj na godzinę 11:10 nasza ekipa miała zaplanowany lot do Wrocławia. Jak się okazało na lotnisku w Monachium pojawiły się niespodziewane komplikacje. Od wczesnych godzin porannych w porcie lotniczym im. Franza Josefa Strauß trwał bowiem strajk ochrony lotniska.

Przed oraz w terminalu lotniska zaczęły tworzyć się gigantyczne kolejki. Pomimo tego przedstawicielom naszego Klubu udało się przejść odprawę, a ich bagaże trafiły na pokład samolotu. Natomiast tylko część naszej ekipy zdążyła przejść przez bramkę pozwalającą na wyjście z hali odlotów do samolotu, czyli tzw. gate. Z relacji osób z naszej drużyny wynika, że do pełni szczęścia pozostałym zabrakło dwóch minut.

Na pokładzie samolotu znaleźli się: Benjamin Toniutti, Stephen Boyer, Trevor Clevenot, Jakub Popiwczak, Tomasz Fornal, Eemi Tervaportti oraz Rafał Szymura. Pozostałe osoby z Klubu zostały na lotnisku w Monachium. Wymienieni wyżej szczęśliwcy mają lot do Wrocławia, skąd autokar klubowy zawiezie ich do Lubina. Jutro bowiem nasz zespół ma do rozegrania mecz w ramach 27. kolejki PlusLigi z miejscowym Cuprum.

Bilety reszty osób z naszej ekipy zostały już przebukowane na kolejny lot do Wrocławia, zaplanowany na godzinę 22:15. To oznacza, że w stolicy województwa dolnośląskiego będą oni o godzinie 23:25, a później kierowca klubowy drugim kursem będzie musiał ich przetransportować do Lubina.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin