Niedzielny mecz z Treflem Gdańsk odwołany

02.02.2022 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Jastrzębski Węgiel informuje, że niedzielne spotkanie 19. kolejki PlusLigi z Treflem Gdańsk zaplanowane na 6 lutego 2022 roku nie dojdzie do skutku w pierwotnym terminie.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym zespole (wykryte w zeszłym tygodniu i potwierdzone wynikami testów RT-PCR przypadki zakażeń wirusem SARS-CoV-2) nasz najbliższy mecz ligowy zaplanowany na niedzielę 6 lutego o godzinie 14:45 z Treflem Gdańsk został decyzją Polskiej Ligi Siatkówki S.A. odwołany.

Nowy termin rozegrania tego meczu podamy do wiadomości niezwłocznie po uzyskaniu potwierdzonej informacji  w tej kwestii z PLS.

Jednocześnie informujemy, że stan zdrowia osób zakażonych w naszej drużynie z każdym dniem ulega poprawie i osoby te czują się coraz lepiej.

Najbliższe spotkanie PlusLigi rozegramy zatem 13 lutego o godzinie 14:45, a rywalem naszej drużyny będzie Ślepsk Malow Suwałki. Mecz ten odbędzie się w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej.

Wcześniej naszych siatkarzy czeka jeszcze wyjazd do Bułgarii na mecz Ligi Mistrzów z Hebarem Pazardżik (10 lutego o godz. 19:00 lokalnego czasu). Z kolei, 16 lutego o godzinie 18:00 w ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów podejmiemy przed własną publicznością niemiecki VfB Friedrichshafen.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin