Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

„Najlepszy sezon w historii Jastrzębskiego Węgla”

23.05.2023 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Wczoraj w Hotelu Dąbrówka nasz Klub podsumował sezon z Zarządem Partnera Strategicznego – Jastrzębską Spółką Węglową, władzami miasta Jastrzębie-Zdrój, przedstawicielem Ministerstwa Aktywów Państwowych oraz sympatykami Klubu. Później w Hali Widowiskowo-Sportowej miało miejsce spotkanie z kibicami.

– To był najlepszy sezon w historii Jastrzębskiego Węgla – powiedział Adam Gorol, prezes naszego Klubu, który dziękował wszystkim zgromadzonym. Został on zwieńczony Mistrzostwem Polski, Klubowym Wicemistrzostwem Europy oraz Superpucharem Polski.

Ze współpracy z naszym Klubem bardzo zadowolony jest również nasz Partner Strategiczny – Jastrzębska Spółka Węglowa. Tomasz Cudny, Prezes Zarządu JSW stwierdził:

– Staramy się zapewnić zawodnikom komfort pracy. W nagrodę dostajemy tak wspaniałe emocje, a praca zespołu jest satysfakcją dla naszych pracowników, którzy jeżdżąc po kraju i po świecie mają przed oczami osiągnięcia Klubu, który jest w ich zasięgu ręki.

Więcej wypowiedzi w poniższym materiale wideo.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA Z PARTNERAMI KLUBU.

Po spotkaniu z Partnerami Klubu miało miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej miało miejsce spotkanie z kibicami. Na trybunach hali zebrało się kilkuset naszych fanów, którzy mieli możliwość zebrania autografów, wykonania sobie wspólnych zdjęć z siatkarzami oraz z trofeami wywalczonymi w tym sezonie. Zawodnicy i członkowie sztabu szkoleniowego byli również do dyspozycji mediów.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA Z KIBICAMI.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin