Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

„Możemy bić się o najwyższe cele, tylko musimy grać równiej”. Komentarze po meczu z Treflem Gdańsk.

10.11.2018 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Oto co mieli do powiedzenia po sobotnim spotkaniu pomiędzy Jastrzębskim Węglem i Treflem Gdańsk podwójni mistrzowie świata występujący w obu zespołach:

Dawid Konarski, atakujący Jastrzębskiego Węgla:

Zagraliśmy dzisiaj dużo lepiej niż w środę w Kędzierzynie-Koźlu. Byliśmy podrażnieni po tamtym spotkaniu, bo graliśmy w nim do piętnastego punktu, a ZAKSA poprzez kontynuację gry była równa i rozstrzygała końcówki na swoją korzyść. Tak więc byliśmy dziś mocno zdenerwowani i zmotywowani, by wyjść i od początku narzucić swój rytm gry. Fajnie, że to się udało. Aczkolwiek dalej miewamy momenty przestojów, kiedy nie możemy zrobić przejścia przez cztery-pięć punktów. Cały czas pracujemy nad tym, żeby to wyeliminować. Możemy bić się o najwyższe cele, tylko musimy grać równiej. Potencjał ku temu mamy na pewno.

Piotr Nowakowski, środkowy Trefla Gdańsk:

Drużyna z Jastrzębia nie grała może jakichś siatkarskich „fajerwerków”, ale na nas to wystarczyło. My z kolei graliśmy tak sobie, seriami. Czasem prowadziliśmy równorzędną walkę, ale przychodziły momenty, że traciliśmy kilka punktów w jednym ustawieniu i to nas podłamywało. Pierwszego seta zaczęliśmy ze stanu 10:3, później podgoniliśmy wynik, ale to też okazało się za mało. Chyba nie potrafimy się wystarczająco skupić, żeby utrzymywać rytm gry przez całą długość seta, tylko falujemy.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin