Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel w niedzielę o godzinie 14:45!

25.09.2020 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

W związku z przełożeniem meczu pomiędzy MKS Ślepskiem Malow Suwałki i Cerradem Eneą Czarnymi Radom nasz wyjazdowy mecz z MKS Będzin znalazł się w ramówce Polsat Sport i zostanie rozegrany w niedzielę o 14:45.

Pierwotnie, spotkanie z zagłębiowską ekipą miało się odbyć w Jastrzębiu-Zdroju, ale ze względu na to, że w ten weekend jastrzębska Hala Widowiskowo-Sportowa jest zajęta (turniej bokserski), doszło do zamiany gospodarza.

Starcie w Sosnowcu (tam rozgrywa swoje mecze MKS w roli gospodarza) wstępnie zaplanowano na niedzielę na godzinę 17:00 i nie miało być ono transmitowane w telewizji.

Jednak w związku z tym, że odwołano mecz Ślepska Malow Suwałki z Cerradem Eneą Czarnymi Radom (pięć przypadków zakażeń koronawirusem w suwalskiej ekipie), w ramówce Polsatu Sport zwolniło się miejsce.

Efektem dzisiejszych rozmów na linii: liga – telewizja – kluby jest nowa godzina rozgrywania pojedynku w Sosnowcu (14:45) i bezpośrednia transmisja w Polsacie Sport. Niedzielny mecz skomentuje duet komentatorów: Marek Magiera – Ireneusz Mazur.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin