MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel w niedzielę o godzinie 14:45!

Opublikowany przez 25 września, 2020 11:46

Rozmiar czcionki : A- A A+

W związku z przełożeniem meczu pomiędzy MKS Ślepskiem Malow Suwałki i Cerradem Eneą Czarnymi Radom nasz wyjazdowy mecz z MKS Będzin znalazł się w ramówce Polsat Sport i zostanie rozegrany w niedzielę o 14:45.

Pierwotnie, spotkanie z zagłębiowską ekipą miało się odbyć w Jastrzębiu-Zdroju, ale ze względu na to, że w ten weekend jastrzębska Hala Widowiskowo-Sportowa jest zajęta (turniej bokserski), doszło do zamiany gospodarza.

Starcie w Sosnowcu (tam rozgrywa swoje mecze MKS w roli gospodarza) wstępnie zaplanowano na niedzielę na godzinę 17:00 i nie miało być ono transmitowane w telewizji.

Jednak w związku z tym, że odwołano mecz Ślepska Malow Suwałki z Cerradem Eneą Czarnymi Radom (pięć przypadków zakażeń koronawirusem w suwalskiej ekipie), w ramówce Polsatu Sport zwolniło się miejsce.

Efektem dzisiejszych rozmów na linii: liga – telewizja – kluby jest nowa godzina rozgrywania pojedynku w Sosnowcu (14:45) i bezpośrednia transmisja w Polsacie Sport. Niedzielny mecz skomentuje duet komentatorów: Marek Magiera – Ireneusz Mazur.