Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Mistrzowie Polski z wizytą w Carolinie Toyocie Bielsko

09.05.2024 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

W środę udaliśmy się z posezonową wizytą do naszego Partnera Motoryzacyjnego, Carolina Toyota Bielsko w Czechowicach-Dziedzicach. Na miejscu pojawili się nasi zawodnicy, przywieźliśmy też trofea z tego sezonu. Były wspólne zdjęcia oraz autografy dla pracowników i klientów salonu.

– Tak dobrego samochodu jak ten z Toyoty nie użytkowałem ani grając w Niemczech, ani w Emiratach Arabskich. Auto było naprawdę komfortowe – stwierdził Ryan Sclater, kanadyjski atakujący naszej drużyny.

Nasi zawodnicy mieli m.in. okazję zapoznać się z tym, jak wygląda warsztat serwisowy, następnie przedstawiciele naszego Partnera Motoryzacyjnego pokazali im nowe pomieszczenia salonu, które zostaną oddane do użytku jeszcze w tym roku.

Ponadto, obecna na miejscu trójka naszych siatkarzy: Ryan Sclater, Jarosław Macionczyk oraz Norbert Huber odbyła jazdę testową nową Toyotą Yaris 1.5 Hybrid. Mistrzowie Polski mogli też obejrzeć dostępne w salonie samochody używane.

Pracownicy salonu oraz pojawiający się w tym dniu w czechowickiej siedzibie naszego Partnera klienci robili sobie wspólne zdjęcia z siatkarzami, zbierali od nich autografy na plakatach oraz pocztówkach, jak również wymieniali z nimi swoje opinie na temat zakończonego właśnie sezonu.

– Dla naszego salonu współpraca z tak uzdolnionymi gwiazdami, jak zawodnicy Jastrzębskiego Węgla, to prawdziwy zaszczyt. Widząc, że użytkują nasze niezawodne Toyoty, cieszymy się, że choć w małym stopniu przyłożyliśmy rękę do ich sukcesu – mówiła Elżbieta Płoska, specjalistka ds. marketingu Carolina Toyota Bielsko.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin