Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Mistrzowie Polski odwiedzili Extral Aluminium

14.05.2024 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Po zakończonym sezonie przedstawiciele naszego Klubu udali się z wizytą do jednego z naszych Sponsorów, firmy Extral Aluminium.

Extral Aluminium to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się prasownia profili aluminiowych powstała w 2008 r. na Śląsku w Żorach, a profile aluminiowe produkowane przez firmę Extral dostarczane są  klientom w całej Europie.

W żorskiej siedzibie naszego biznesowego Partnera nasi siatkarze mieli okazję porozmawiać z dyrekcją firmy oraz jej pracownikami. Moustapha M’Baye i Edvins Skruders opowiedzieli o rutynie dnia w trakcie sezonu, specyfice treningów siatkarskich czy wyjazdach na mecze.

Nasi zawodnicy zaprezentowali na miejscu trofea wywalczone w tym sezonie – puchar za mistrzostwo Polski, paterę za klubowe wicemistrzostwo Europy oraz złote i srebrne medale z PlusLigi i Ligi Mistrzów.  Pracownicy firmy mieli okazję do wspólnych zdjęć z siatkarzami oraz trofeami.

Naszym graczom pokazano jak wygląda firma od środka. Zapoznali się ze specyfiką pracy działu handlowego i wdrożeń produktów fabrykowanych, następnie przeszli na halę produkcyjną, później do działu fabrykacji, a następnie do laboratorium jakościowego i działu wyciskania. Na końcu zwiedzili też magazyn oraz pakownię.

– Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że Państwo możecie osiągać tak rewelacyjne wyniki. Kosztuje Was to wiele pracy, ale z drugiej strony efekt jest zniewalający, a współpraca z Wami to sama przyjemność. Dziękujemy bardzo za to, że jesteście tak zaangażowani w to, co robicie i osiągacie tak rewelacyjne rezultaty. Jesteśmy pełni podziwu i gratulujemy – powiedziała Marta Ludwikowska, Dyrektor Handlowa i członkini Zarządu w Extral Aluminium.

– Jak najbardziej było warto odwiedzić naszego sponsora, firmę Extral Aluminium. Zostaliśmy ugoszczeni i zostało nam pokazane od kulis, jak ciekawą gałęzią gospodarki to przedsiębiorstwo się zajmuje. Mieliśmy wejście do takich miejsc, gdzie z ulicy nie byłoby na to szans. Wytłumaczono nam bardzo skomplikowane procesy, które się tutaj odbywają. Cieszymy się, że mogliśmy to wszystko zobaczyć, bo dla nas sportowców takie akcje to coś innego, ciekawego. Świetnie, że Jastrzębski Węgiel ma takiego Sponsora, który w tak zaangażowany sposób podchodzi do swoich Partnerów – stwierdził Moustapha M’Baye, środkowy Jastrzębskiego Węgla.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin