Medaliści z wizytą u władz miasta

25.04.2017 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Poniedziałek był bardzo intensywnym dniem dla naszego zespołu. Brązowi medaliści PlusLigi na czele z prezesem Klubu Adamem Gorolem udali się w południe z wizytą do prezydent Jastrzębia-Zdroju Anny Hetman.

– Jest mi niezmiernie miło, że spotykamy się w takich okolicznościach. Ja już we wtorek przeczuwałam, że zdobędziecie brązowy medal i dlatego zaprosiłam pana prezesa na to spotkanie już podczas pierwszego meczu w Jastrzębiu-Zdroju. Graliście w imieniu swoim i mieszkańców Jastrzębia-Zdroju. Dziękuję za emocje, których dostarczyliście – podkreślała Anna Hetman.

W pierwszej kolejności prezes Gorol podziękował za zaproszenie oraz kibicowanie zespołowi w sezonie.  – Pani prezydent była na prawie wszystkich meczach w sezonie – zauważył szef zarządu Jastrzębskiego Węgla.

Następnie skupił się na podziękowaniach za wsparcie finansowe, możliwość korzystania z jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej na bardzo korzystnych warunkach. – Jako jeden z nielicznych klubów mamy halę do naszej dyspozycji, co poprawia komfort treningu oraz układania kalendarza rozgrywek – wyjaśniał Adam Gorol .

Później sternik naszego Klubu podsumował zakończone w niedzielę rozgrywki. Przypomniał o tym, że był to ciężki sezon, ale zakończył się on wielkim sukcesem. Zwracał uwagę na to, że jako Klub przystępowaliśmy do niego w bardzo trudnej sytuacji finansowej i organizacyjnej. – Ten brązowy medal jest ukoronowaniem pracy zespołu, sztabu trenerskiego oraz administracji. To dla nas wielka nagroda – uznał prezes JW.

Jednocześnie zaznaczył, że to osiągnięcie to także promocja dla Jastrzębia-Zdroju oraz tworzenie pozytywnego wizerunku dla sponsora strategicznego Jastrzębskiej Spółki Węglowej. – Bez JSW zapewne byśmy tutaj nie siedzieli – zaakcentował prezes.

Osobne podziękowania skierował do Klubu Kibica, fanów, wszystkich pozostałych sponsorów oraz wszystkich tych, którzy z ramienia miasta przyczynili się do organizacji meczów.

W dalszej kolejności prezes wręczył medal Pani prezydent.

W trakcie spotkania głos zabrał również kapitan „brązowej” drużyny Patryk Strzeżek. – Chciałem podziękować za wsparcie. Jesteśmy dumni, że reprezentujemy to miasto i że przywieźliśmy ten puchar i medale do Jastrzębia-Zdroju. Mamy fantastycznych kibiców i czujemy się tutaj jak w domu, chociaż nie jest to nasze rodzinne miasto –  mówił Strzeżek.

Na zakończenie pani prezydent zadeklarowała „inne formy wsparcia” dla naszego Klubu, a zwieńczeniem spotkania było pamiątkowe zdjęcie z zespołem oraz przedstawicielami Klubu.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin