Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Mecz z Vervą Warszawa odwołany! Zakupione bilety będą ważne

28.09.2020 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Jastrzębski Węgiel informuje, że ze względu na wykrycie ogniska zarażenia koronawirusem w drużynie VERVA Warszawa Orlen Paliwa, Polska Liga Siatkówki odwołała najbliższe mecze z udziałem stołecznej drużyny, w tym nasz pojedynek z warszawskim zespołem zaplanowany na 3 października o 14:45.

W związku z tym, że nasz Klub rozpoczął już przedsprzedaż biletów na to spotkanie dla posiadaczy zeszłorocznych karnetów, wszystkim osobom, które nabyły już wejściówki na ten ligowy pojedynek przysługuje prawo do zwrotu wydanych pieniędzy. Osoby te proszone są o kontakt z serwisem Abilet.pl obsługującym nasz Klub w zakresie sprzedaży biletów pod adresem mailowym: pomoc@abilet.pl lub pod numerem telefonu: (+48) 68 320 20 60.

Jednocześnie informujemy, że zakupione przez Państwa bilety są ważne i będą honorowane także w nowym terminie meczu z VERVĄ Warszawa Orlen Paliwa wyznaczonym przez PlusLigę.

Ponadto podajemy, że przed nowym terminem rozegrania wskazanego wyżej meczu 5. kolejki PlusLigi ponownie zostanie uruchomiona przedsprzedaż biletów na preferencyjnych zasadach dla zeszłorocznych karnetowiczów, tak aby dać możliwość nabycia wejściówki w obniżonej cenie wszystkim tym posiadaczom stałych abonamentów z poprzedniego sezonu, którzy teraz nie zdążyli dokonać takowego zakupu.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, niemiej wynikają one z przyczyn niezależnych od naszego Klubu.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin