Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Mecz z Cuprum Lubin bez trzech naszych przyjmujących!

05.03.2021 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Do dzisiejszego spotkania z Cuprum Lubin nasz zespół przystąpi osłabiony personalnie z powodu dwóch kontuzji oraz jednego przeziębienia naszych przyjmujących.

W meczu 26. kolejki PlusLigi, kończącym rundę zasadniczą Jastrzębski Węgiel będzie musiał radzić sobie bez kontuzjowanych: Rafała Szymury i Yacine’a Louatiego oraz chorego Tomasza Fornala. Pierwszy z przyjmujących doznał urazu mięśni przywodzicieli, natomiast drugi narzeka na problem z odcinkiem lędźwiowym pleców.

Szymura w ogóle nie pojechał z drużyną do Lubina, tylko został w domu i poddał się badaniom USG i rezonansu magnetycznego. Z kolei Louati jest z zespołem na Dolnym Śląsku, ale nie był w stanie normalnie trenować. W piątkowym spotkaniu na przyjęcie z konieczności przestawiony zostanie libero Szymon Biniek.

W obu przypadkach do kontuzji doszło podczas ostatniego treningu przed wyjazdem do Lubina. Na ile poważne są to urazy, okaże się w najbliższych dniach, po uzyskaniu kompletu wyników przeprowadzonych badań (Szymura) i zastosowanej terapii (Louati).

Jeśli chodzi o Fornala, to w piątek zgłosił on sztabowi medycznemu przeziębienie i została podjęta decyzja o pozostawieniu zawodnika w lubińskim hotelu.

Trzymajmy kciuki za szybki powrót do zdrowia naszych zawodników!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin