Marcin Bachmatiuk odchodzi z Jastrzębskiego Węgla

Opublikowany przez 8 maja, 2017 10:32

Rozmiar czcionki : A- A A+

Informujemy, że w przyszłym sezonie barw naszego Klubu nie będzie już reprezentował Marcin Bachmatiuk.

Dziękuję zawodnikowi za trwający niecałe dwa sezony okres współpracy, za jego wkład w tworzenie dobrej atmosfery w zespole. Wierzę w to, że Jastrzębski Węgiel przyczynił się do jego rozwoju jako siatkarza, jak również gratuluję mu  brązowego medalu wywalczonego w tym roku w PlusLidze – mówi Adam Gorol, prezes Jastrzębskiego Węgla.

Marcin Bachmatiuk pochodzi z Piły. Do naszego Klubu trafił w styczniu 2016 roku z Hutnika Kraków. Wcześniej reprezentował następujące kluby: BBTS ATH Bielsko-Biała, Morze Bałtyk Szczecin, Polonia Jastrowie, Al Caudry (Francja), Joker Piła oraz SMS PZPS Spała. W zespole dowodzonym przez trenera Marka Lebedewa był graczem typowo zadaniowym.

„Bysiu” przyszedł do nas w trudnym momencie w trakcie sezonu 2015/2016, kiedy zmagaliśmy się z kilkoma kontuzjami w drużynie. Może nie grał za dużo, ale był ważnym zawodnikiem. Ciężko trenował, a przy tym był bardzo pozytywną osobą, mocno zżytą z grupą i bardzo przez wszystkich  lubianą. Dziękuję mu bardzo za pracę którą wykonał dla drużyny – mówi Mark Lebedew, szkoleniowiec Pomarańczowych.

Raz jeszcze dziękujemy, „Bysiu”!