Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Mamy własną gazetę! „Moc siatkówki” Jastrzębskiego Węgla

18.08.2016 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

moc_1

Z nieskrywaną przyjemnością możemy Państwu oznajmić, że mamy własną klubową gazetę! W sobotę nasza publikacja dotarła do Klubu. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w niej wszystko to, co chcielibyście wiedzieć o naszym Klubie.

Od historii przez listę sukcesów, składy zespołów, wywiady z trenerami, Akademię Talentów, terminarz, pasje zawodników, informacje o prezentacji i meczu otwarcia, wyjątkowych fanach, partnerach biznesowych oraz karnetach.

Słowem: WSZYSTKO. I wszystko podane w bardzo ładnej formie, na gładkim papierze (druk heatsetowy). Nakład: 30 tysięcy egzemplarzy!

Niniejszą publikacją chcielibyśmy zaprosić Państwa na mecze Jastrzębskiego Węgla w sezonie 2016/2017. Bądźcie z nami, bo naprawdę warto!

Od wtorku 16 sierpnia będziemy mieli dla Was gazety w siedzibie Klubu (Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6), więc będzie można łatwo po nie sięgnąć przy okazji kupna karnetów.

Wkrótce zaś znajdą Państwo nasze gazety we wszystkich miastach Subregionu Zachodniego województwa śląskiego. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Panie i Panowie, oto „Moc Siatkówki”. Niech więc moc będzie z Wami!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin