Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Lukas Kampa do kibiców przed piątkowym meczem: „Potrzebujemy Was jak najwięcej”

27.03.2018 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

W najbliższy piątek nasz zespół podejmie w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej drużynę MKS-u Będzin.

Do końca rozgrywek rundy zasadniczej sezonu 2017/2018 zostały trzy mecze. Aktualnie nasz zespół plasuje się na piątej – premiowanej awansem do fazy play off – pozycji w ligowym rankingu. Chcąc ją utrzymać, a nawet poprawić, Pomarańczowi nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów. I mają tego świadomość.

– Jak w każdym meczu, tak i w tym najbliższym będziemy walczyć o pełną pulę. Musimy sprostać roli faworyta, gramy przed własną publicznością, więc jest to odpowiedni moment na zwycięstwo – stawia jasno sprawę Lukas Kampa, rozgrywający Jastrzębskiego Węgla.

Mimo to niemiecki zawodnik wypowiada się z respektem o najbliższym rywalu. – Będzin posiada dobrą jakość na każdej pozycji. Jeśli złapią właściwy rytm gry, jest ich naprawdę ciężko pokonać. Ostatnio zmienili trenera [Kanadyjczyka Stelio De Rocco zastąpił Holender Gido Vermeulen – przyp.red.], co zawsze daje nowy impuls. Pod wodzą nowego szkoleniowca w kilku meczach pokazali się z dobrej strony. Zatem nikt nie musi nas ostrzegać przed tą drużyną. Trzeba po prostu solidnie przygotować się do tego spotkania – uważa Kampa.

Lukas apeluje też do fanów o wsparcie podczas piątkowego pojedynku. – Potrzebujemy Was jak najwięcej. Pomyślcie sobie, że później będą trzy dni wolnego, w których będzie czas na przeżywanie Świąt Wielkanocnych i miejmy nadzieję celebrowanie naszej wygranej. To chyba dobry powód, by pojawić się na meczu – zachęca fanów rozgrywający JW.

Początek spotkania o godzinie 17:00. Relację z meczu znajdą Państwo na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Klubu.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin