Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

LM: Jastrzębski Węgiel już w Montpellier. W środę gramy z mistrzem Francji

15.11.2022 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

We wtorek nasz zespół dotarł na południe Francji, gdzie w środę o godzinie 18:00 rozegra z miejscowym klubem Montpellier HSC VB mecz w ramach 2. kolejki Ligi Mistrzów. Transmisja w Polsacie Sport.

Operację „Montpellier” nasza ekipa rozpoczęła już w poniedziałek. Po popołudniowych zajęciach zespół i sztab szkoleniowy wyruszyli na nocleg do hotelu Hilton Garden Inn Kraków na lotnisku w Balicach, a stamtąd o godzinie 6 rano udali się do Francji. Lot do Marsylii, a następnie podróż autokarem na miejsce zakończyła się przed południem. Na wtorek wieczór zaplanowano pierwszy trening w hali mistrzów Francji.

Drużyna z Montpellier obecnie plasuje się na szóstym miejscu w ligowej stawce. Sezon rozpoczęła od trzech porażek, ale kolejne pięć spotkań wygrała. Ekipa ta to wielonarodowa mieszanka. Co ciekawe, w wyjściowej szóstce gra aż trzech Brazylijczyków i dwóch Argentyńczyków. W szeregach francuskiej drużyny jest też Kanadyjczyk.

W pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów mistrzowie Francji ulegli na wyjeździe wicemistrzowi Niemiec VfB Friedrichshafen 2:3. Natomiast nasz zespół pokonał na inaugurację przed własną publicznością serbską Vojvodinę Nowy Sad 3:0.

Jastrzębski Węgiel przystępuje do tego spotkania w dobrych nastrojach, jako zespół niepokonany w tym sezonie na żadnym polu – w lidze, Superpucharze oraz Lidze Mistrzów. Warto więc podtrzymać tę świetną passę…

Początek środowej potyczki o godzinie 18:00. Transmisja w Polsacie Sport.

 

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin