Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Lider kontra wicelider. W środę gramy w Kędzierzynie-Koźlu

29.09.2020 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Przed naszym zespołem bardzo trudna przeprawa. W środę podopieczni trenera Luke’a Reynoldsa zagrają na wyjeździe z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

– Poprzeczka ląduje najwyżej, bo ZAKSA bezapelacyjnie jest w tym momencie najlepszym zespołem w Polsce. Grają najrówniej, najlepiej, co pokazują z każdym kolejnym przeciwnikiem. Jedziemy do bardzo mocnego przeciwnika, aczkolwiek rok temu odczarowaliśmy ZAKSĘ. Wiemy, że jesteśmy mocnym zespołem i jesteśmy w stanie powalczyć z ZAKSĄ. To oni będą faworytem, ale nie stoimy na straconej pozycji – mówi Jakub Popiwczak, libero Jastrzębskiego Węgla

Z kolei Leszek Dejewski dodaje, że atutem naszej może okazać się… nowy środkowy pozyskany z zespołu rywala. Mowa oczywiście o Łukaszu Wiśniewskim. – Teraz Łukasz będzie grał z nami i mam nadzieję, że to przechyli szalę zwycięstwa na naszą korzyść – uśmiecha się Leszek Dejewski, drugi trener naszej drużyny.

Co zdaniem przedstawicieli naszej drużyny będzie kluczem do sukcesu?

– Będzie dobrze, jeśli będziemy wykorzystywać te szanse, które dostaniemy. Bo takowe na pewno się pojawią. Musimy być tylko uczuleni, że nie będzie tych szans pięć czy dziesięć, tak jak w meczach z innymi zespołami, tylko jedna bądź dwie, i w tym momencie trzeba być perfekcyjnym, żeby je wykorzystywać. W przeciwnym razie ZAKSA nam tego nie wybaczy, będzie grała po swojemu i po prostu rozstrzygnie ten mecz na swoją korzyść – uważa libero JW.

Początek środowego meczu o godzinie 17:30. Transmisja – w Polsacie Sport.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin