Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Komunikat KS Jastrzębski Węgiel

19.04.2024 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Odnosząc się do środowego meczu w rzeszowskiej Hali Podpromie Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel pragnie wyrazić następujące stanowisko.

Jako Klub jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu widowiska, jakie zafundowały kibicom oba zespoły. Nasza radość jest tym większa, że to nasza drużyna wyszła zwycięsko z tego fantastycznego pojedynku. Jak podkreślają eksperci i komentatorzy, było to jedno z najlepszych i najbardziej emocjonujących spotkań PlusLigi w tym sezonie.

Atmosferę siatkarskiego święta zakłócił jednak pewien incydent na trybunach rzeszowskiej hali z udziałem jednego kibica. Podobnie jak organizator meczu Asseco Resovia Rzeszów stanowczo potępiamy wszelkie przejawy agresji słownej, mowy nienawiści i nie godzimy się na ewidentne zakłócenie tak wspaniałych wydarzeń sportowych, jakimi są mecze siatkówki rozgrywane w Polsce.

Tego typu zachowania są przez nas nieakceptowalne i apelujemy o ich zaprzestanie, gdyż burzą one pozytywny wizerunek rozgrywek siatkarskich stawianych za wzór w kraju oraz za granicą.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin