Komunikat Klubu Kibica Siatkówki Jastrzębie

Opublikowany przez 10 stycznia, 2018 11:50

Rozmiar czcionki : A- A A+

W dniu 9 stycznia 2018r. odbyło się zebranie założycielskie Stowarzyszenia pn.: Klub Kibica Siatkówki Jastrzębie. Wśród jego założycieli były osoby działające wcześniej w Kole Sympatyków Jastrzębskiego Węgla oraz w Stowarzyszeniu Społecznym Klub Kibica KS Jastrzębie – Borynia.

W związku z powyższym, wszystkich kibiców jastrzębskiej siatkówki zainteresowanych członkostwem w nowo powstałym Klubie Kibica, zapraszamy w dniu 13 stycznia 2018r. (sobota) od godziny 13:30 do Sali Konferencyjnej (Press Room) w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Al. Jana Pawła II 6 (I piętro) w celu pisemnego zadeklarowania chęci wstąpienia w szeregi  Stowarzyszenia oraz odbioru wejściówek uprawniających do wstępu na wszystkie pozostałe mecze Jastrzębskiego Węgla do końca sezonu 2017/2018. Jednym z warunków członkostwa jest opłacenie składki. Więcej informacji na ten temat udzielają:

Ireneusz Kobyliński – tel. 506 252 752

oraz

Janusz Kalisz – tel. 601 085 625

Jednocześnie informujemy, iż powstał fanpage Klubu Kibica na Facebooku, znajdujący się pod adresem https://www.facebook.com/KlubKibicaJastrzebie, gdzie zamieszczane będą komunikaty i informacje dotyczące bieżącej działalności Stowarzyszenia.

Gorąco zapraszamy do przystąpienia w nasze szeregi i wspólnego kibicowania!

                                                                                                          Założyciele Stowarzyszenia

                                                                                                          Klub Kibica Siatkówki Jastrzębie