Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Komunikat dotyczący Superfinału Ligi Mistrzów

05.04.2024 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Jastrzębski Węgiel informuje, że podjął działania mające na celu rozpoznanie możliwości organizacji wyjazdu dla kibiców na Superfinał Ligi Mistrzów rozgrywany w Antalyi w dniu 5 maja.

Ze względu na utrudnioną lokalizację poza Unią Europejską, termin związany z weekendem majowym, wstępnie skalkulowany koszt tego typu podróży oraz długo nieznany termin rozpoczęcia sprzedaży biletów na to wydarzenie, biura turystyczne nie były skłonne podjąć się kompleksowo realizacji tego typu przedsięwzięcia.

Wobec powyższego i z uwagi na brak możliwości organizacji wyjazdu turystycznego przez Klub ze względów formalnych, w tym roku nie dojdzie do skutku zorganizowany wyjazd na finał Ligi Mistrzów.

Jako że Klub nie jest organizatorem rozgrywanego w Turcji Superfinału Ligi Mistrzów, nie będzie prowadził sprzedaży biletów na to wydarzenie. Informacje na temat sprzedaży biletów znajdują się pod poniższym linkiem:

https://biletinial.com/en-tr/sport/cev-super-final

Jednocześnie Klub wyszedł z inicjatywą organizacji na terenie Miasta Jastrzębie-Zdrój strefy kibica i w tej kwestii uzyskał wstępną akceptację co do realizacji pomysłu.

Ponadto będzie możliwość nabycia okolicznościowych koszulek na finał Ligi Mistrzów.

Po powrocie drużyny z Turcji zapraszamy kibiców na spotkanie z drużyną, które odbędzie się w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej. O dacie i godzinie spotkania poinformujemy w osobnym komunikacie.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin