Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Kibic wylicytował kolację z Piotrem Hainem. „Ciekawe doświadczenie”

12.04.2019 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

Jastrzębski Węgiel od lat bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W tym roku w jej ramach nasz Klub wystawił na internetową aukcję możliwość wylicytowania kolacji z jednym z naszych zawodników.

Jak się okazuje perspektywa zjedzenia wspólnego posiłku ze środkowym bloku JW Piotrem Hainem okazała się bardzo kusząca. Do licytacji przystąpiło ponad dwadzieścia osób, a konkurencję przebił Daniel Kosiba, która zapłacił za nią 420 złotych!

Obaj Panowie zasiedli wczoraj wieczorem wspólnie do stołu, a miejscem spotkania zwycięzcy licytacji z naszym siatkarzem był Kompleks Dąbrówka, należący do Business Clubu Jastrzębskiego Węgla.

Daniel, który na co dzień jest członkiem Klubu Kibica Jastrzębskiego Węgla nie krył ekscytacji tym faktem. – Było naprawdę bardzo fajnie. Dowiedziałem się od Piotra jak drużyna funkcjonuje „od kuchni”. Opłacało się wziąć udział w tej licytacji, zwłaszcza że wsparła ona szczytny cel. Liczę na to, że w przyszłym roku będzie do wylicytowania podobna „atrakcja” – mówi kibic Pomarańczowych.

Piotr Hain również przyznał, że miło spędził czas. – Okazało się, że Daniel należy do Klubu Kibica, więc porozmawialiśmy sobie trochę o siatkówce i kibicowaniu. Było to dla mnie ciekawe doświadczenie – stwierdził nasz zawodnik.

Z tego miejsca pragniemy podziękować Kompleksowi Dąbrówka za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia i przygotowanie kolacji.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin