Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Karnety na sezon 2023/2024

23.08.2023 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie


Z wielką przyjemnością informujemy, że wkrótce rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze „domowe” Jastrzębskiego Węgla w sezonie 2023/2024.

KUP KARNET

Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich latach sprzedaż karnetów będzie odbywać się dwuetapowo:
– 28 sierpnia ruszy sprzedaż otwarta (sprzedaż otwarta odbywać się będzie tylko i wyłącznie na miejsca na które w poprzednim sezonie nie był kupiony karnet) połączona z przedsprzedażą dla posiadaczy karnetów z sezonu 2022/2023. Osoby te będą miały pierwszeństwo w zakupie karnetu na nadchodzący sezon z możliwością zachowania swojego miejsca w hali. Przedsprzedaż potrwa do 17 września.

– 18 września zakończy się przedsprzedaż, wszystkie niezakupione w ramach pierwokupu miejsca trafią do sprzedaży ogólnej

Karnet premium od sezonu 2023/2024 zmienia się w karnet gold.

Zarówno przedsprzedaż, jak i sprzedaż ogólna będą prowadzone stacjonarnie w biurze Klubu w dni robocze w godzinach od 9:00 do 15:00 (Hala Widowiskowo-Sportowa, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro), jak również w internecie w serwisie www.jastrzebskiwegiel.abilet.pl.

Zakup karnetu w przedsprzedaży w formie stacjonarnej odbywa się za okazaniem karnetu z sezonu 2022/2023. Z kolei, jeśli chodzi o zakup karnetu online, to możliwy jest on po zalogowaniu się do systemu (lub zarejestrowaniu się w przypadku braku konta w tym systemie) i podaniu kodu pierwokupu karnetu. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy pod adresem: pomoc@abilet.pl.

Odbiór karnetu będzie możliwy:
– bezpłatnie w siedzibie Klubu
– z zamówieniem do paczkomatu (koszt 15 złotych)
– przesyłką kurierską pod wskazany adres zamieszkania (koszt 20 złotych).

Po 28 sierpnia rozpocznie się sprzedaż karnetów w kopalniach należących do naszego Strategicznego Partnera – Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. Więcej informacji w poszczególnych działach socjalnych.

Dlaczego warto kupić karnet na Jastrzębski Węgiel? W cenie karnetu będą mieli Państwo możliwość obejrzenia wszystkich meczów naszej drużyny rozgrywanych w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej w PlusLidze (runda zasadnicza i faza play off), w Pucharze Polski oraz w Lidze Mistrzów.

W minionym sezonie nasz zespół rozegrał przed własną publicznością 25 spotkań. Zakładając podobny scenariusz do sezonu poprzedniego, cena jednego meczu w karnecie wyniesie: 22 zł (karnet Silver) i 26 zł (karnet Gold).

W rankingu pod względem atrakcyjności widowisk Jastrzębski Węgiel uzyskał w sezonie 2022/2023 najwyższą ocenę spośród wszystkich klubów PlusLigi! Mecze z udziałem naszej drużyny rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej to gwarancja profesjonalnej organizacji zawodów, bezpieczna, rodzinna atmosfera na trybunach i niesamowite emocje.

Ceny karnetów na sezon 2023/2024 kształtują się następująco:
– karnet Silver – 550 złotych
– karnet Gold – 650 złotych

Ceny biletów na sezon 2023/2024 prezentują się następująco:

PLUSLIGA I PUCHAR POLSKI:
– 40 zł – normalny
– 30 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)
– 10 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 15 zł jej opiekun.
– Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

LIGA MISTRZÓW (FAZA GRUPOWA i EWENTUALNE BARAŻE):
– 50 zł – normalny
– 40 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)
– 10 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 20 zł jej opiekun.
– Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

LIGA MISTRZÓW (FAZA PLAY OFF):
Ew. ćwierćfinał:
– 60 zł – normalny
– 50 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)
– 10 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 25 zł jej opiekun.
– Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.
Ew. półfinał:
– 70 zł – normalny
– 60 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)
– 10 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 30 zł jej opiekun.
– Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4

Zachęcamy Państwa do zakupu karnetów na sezon 2023/2024. Bądźcie z Jastrzębskim Węglem, kibicujcie naszej drużynie!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin