Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

JW: Siedem osób zakończyło kwarantannę. Sztab szkoleniowy wraca do treningów

11.02.2021 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Jastrzębski Węgiel przedstawia aktualną sytuację epidemiologiczną w naszym zespole.

W wyniku przeprowadzonych 10 lutego powtórnych testów RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 w przypadku wszystkich przedstawicieli drużyny, którzy w dniu 2 lutego otrzymali wyniki negatywne, ale zostali poddani samoizolacji, gdyż nie przebyli wcześniej koronawirusa, wczorajsze rezultaty testów były w komplecie ponownie ujemne. To oznacza, że osoby te zakończyły kwarantannę i mogły powrócić do treningów.

W grupie tej jest trener Andrea Gardini oraz członkowie jego sztabu. Kadra trenerska może więc znów normalnie wykonywać swoje obowiązki. Przypomnijmy, że przed ostatnim meczem ligowym ze Ślepskiem Malow Suwałki wszelkie przedmeczowe odprawy odbywały się wraz z trenerami online, a w samym meczu zespołem z ławki trenerskiej dowodził trener-koordynator Akademii Talentów Dariusz Luks. Pomimo tych trudności Jastrzębski Węgiel wygrał to spotkanie 3:0.

Natomiast jeśli chodzi o dwie osoby zakażone, u których testy z 2 lutego wykazały wynik pozytywny, to nadal przebywają one kwarantannie. Jej termin mija w najbliższy piątek o północy, a to oznacza, że od soboty 13 lutego oni również będą mogli powrócić do treningów.

Najbliższy mecz Jastrzębski Węgiel rozegra 16 lutego o godzinie 20:30 w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski na wyjeździe z BKS Visłą Bydgoszcz. Natomiast na ligowe parkiety nasza drużyna powróci 21 lutego o godzinie 17:30, kiedy to zmierzy się w 25. serii gier na wyjeździe z Cerradem Eneą Czarnymi Radom.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin