Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Jastrzębski Węgiel w komplecie przystępuje do nowego sezonu!

29.09.2022 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

KS Jastrzębski Węgiel informuje, że po zniesionym zakazie rejestracji zawodników zagranicznych i skutecznie przeprowadzonej rejestracji tych zawodników do rozgrywek krajowych oraz europejskich, nasz Klub bez żadnych przeszkód może przystąpić w pełnym składzie do sezonu 2022/2023.

Klub dziękuje wszystkim osobom, które wspomagały nasze działania w wyjaśnieniu przedmiotowej sprawy, a w szczególności FIVB za przyjęcie i zaakceptowanie naszego stanowiska, jak również działającemu w międzynarodowych strukturach siatkarskich Panu Mirosławowi Przedpełskiemu za udzielone wsparcie.

Klub składa również podziękowania  Polskiemu Związkowi Piłki Siatkowej oraz Polskiej Lidze Siatkówki za sprawne procedowanie rejestracji w Polsce zawodników zagranicznych naszego Klubu.

Jednocześnie podkreślamy, że zaistniała sytuacja nie powinna mieć miejsca, gdyż Klub jest zobowiązany stosować się do obowiązujących przepisów w Polsce, a wszelkie próby zobligowania nas do postępowania wbrew tej zasadzie traktujemy jako nieodpowiedzialne
i naganne.

Zapraszamy na mecze Jastrzębskiego Węgla w sezonie 2022/2023.

 

Zarząd Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel S.A.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin