Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Jastrzębski Węgiel przyłącza się do akcji „Obiegnijmy Polskę” [REGULAMIN KONKURSU]

30.04.2020 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

RMF4RT Gladiators organizuje akcję, w której można pomóc w szczytnym celu i jednocześnie dobrze się bawić.

„Wspólnymi siłami obiegnijmy granice Polski, by ratować naturę strawioną przez ogień. W weekend majowy (1-3 maja) wspólnie pokonajmy łączny dystans granic Polski, który wynosi 3511,4 km. Wirtualna sztafeta wspierać będzie w ten sposób Biebrzański Park Narodowy, który w ostatnich dniach trawiony był przez pożary.

Jeśli uda nam się przebiec ten dystans w trzy dni, firma Kurka Wolna przekaże 1 zł za każdy pokonany przez nas kilometr – aż do osiągnięcia celu (3511,4 km = 3511,4 zł) – na ratowanie przyrody.” – informują organizatorzy akcji.

Akcja ma też zachęcać do wpłat indywidualnych na konto Biebrzańskiego Parku Narodowego: https://www.biebrza.org.pl/1146,wsparcie-finansowe-osp-pozar-2020

Co należy zrobić, aby zaangażować się w akcję? Wystarczy dołączyć do specjalnej rywalizacji w aplikacji Endomondo i dorzucić trochę kilometrów od siebie: https://bit.ly/2y1LiDJ

„Inicjatywa jest też świetnym sposobem na celebrowanie świąt narodowych, czyli: Święta Pracy, Święta Flagi oraz Konstytucji 3 Maja. Wspólnie pokażmy naszą polską solidarność w słusznej sprawie” – dodają organizatorzy.

Jastrzębski Węgiel również przystępuje do tej akcji. Nasz Klub będzie w niej reprezentował fizjoterapeuta Rafał Majchrzak, który ma swoim biegowym CV m.in.: 240-kilometrowy Bieg Siedmiu Szczytów i 171-kilometrowy Bieg UTMB. W ramach tej akcji nasz Klub zorganizuje dla Państwa pewien konkurs z ciekawymi nagrodami.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj: regulamin_biegiem_dla_biebrzy

Zapraszamy do śledzenia w weekend majowy naszego oficjalnego konta na Instagramie: https://www.instagram.com/klubjw/

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin