Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Jastrzębski Węgiel po badaniach na koronawirusa. Wszyscy zdrowi!

06.08.2020 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Jastrzębski Węgiel po badaniach na koronawirusa. Wszyscy zdrowi!

W związku z faktem, iż jeden z zawodników drużyny Aluron CMC Warta Zawiercie, który brał udział w krakowskim turnieju PreZero Grand Prix, otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa SARS-CoV-2, Jastrzębski Węgiel zastosował się do procedur wdrożonych przez Polską Ligę Siatkówki związanych z minimalizowaniem zagrożenia związanego z zarażeniem koronawirusem i we wtorek 4 sierpnia wszyscy zawodnicy pierwszego zespołu oraz nasz sztab szkoleniowy zostali poddani testom na koronawirusa.

Dzisiaj uzyskaliśmy wyniki tych badań i z radością możemy poinformować, że wszystkie przebadane osoby z naszego Klubu są zdrowe. To oznacza, że nasza drużyna może kontynuować przygotowania do nowego sezonu, a w nadchodzący weekend Jastrzębski Węgiel weźmie udział w rundzie finałowej PreZero Grand Prix w Gdańsku.

Jednocześnie nadmieniamy, że Zarząd naszego Klubu już wcześniej podjął działania profilaktyczne w tym zakresie i jeszcze przed startem przygotowań do nowego sezonu skierował wszystkich zawodników, trenerów, a także pracowników administracji Klubu na badania na koronawirusa. To samo dotyczyło zawodników, którzy dołączali do drużyny z opóźnieniem. Wówczas również we wszystkich wymienionych przypadkach otrzymane wyniki testów na koronawirusa SARS-CoV-2 były ujemne.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin