Jakub Radomski dołącza do sztabu szkoleniowego Jastrzębskiego Węgla

Opublikowany przez 15 lutego, 2021 15:37

Rozmiar czcionki : A- A A+

Miło nam poinformować, że obowiązki trenera przygotowania motorycznego do końca obecnego sezonu pełnić będzie Jakub Radomski z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

Dotychczas w tym sezonie rolę tę sprawował w Jastrzębskim Węglu Luke Reynolds, który łączył funkcję pierwszego trenera z obowiązkami trenera przygotowania motorycznego. Po zakończeniu współpracy z Australijczykiem sztab szkoleniowy naszego klubu musiał więc zostać uzupełniony o osobę odpowiadającą za przygotowanie motoryczne zawodników.

Wybór padł na 33-letniego jastrzębianina Jakuba Radomskiego z naszej Akademii. Nowy członek sztabu szkoleniowego od czterech lat z powodzeniem pełni tę funkcję w Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, przygotowując pod względem motorycznym naszą młodzież do wielu sukcesów na szczeblu wojewódzkim i krajowym.

Jestem zadowolony z możliwości współpracy z pierwszym zespołem. Poniekąd jest to dla każdego trenera przygotowania motorycznego cel szczytowy móc prowadzić taką drużynę i sprawdzić swoje umiejętności w pracy na tak wysokim poziomie – mówi Jakub Radomski.   

Po raz kolejny potwierdza się, że zaplecze Jastrzębskiego Węgla w postaci Akademii Talentów jest w stanie realnie wesprzeć w każdym momencie sezonu, każdych okolicznościach i w różnych obszarach pierwszy zespół Jastrzębskiego Węgla – mówi Adam Gorol, prezes Jastrzębskiego Węgla.