Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Jakub Radomski dołącza do sztabu szkoleniowego Jastrzębskiego Węgla

16.02.2021 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Miło nam poinformować, że obowiązki trenera przygotowania motorycznego do końca obecnego sezonu pełnić będzie Jakub Radomski z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

Dotychczas w tym sezonie rolę tę sprawował w Jastrzębskim Węglu Luke Reynolds, który łączył funkcję pierwszego trenera z obowiązkami trenera przygotowania motorycznego. Po zakończeniu współpracy z Australijczykiem sztab szkoleniowy naszego klubu musiał więc zostać uzupełniony o osobę odpowiadającą za przygotowanie motoryczne zawodników.

Wybór padł na 33-letniego jastrzębianina Jakuba Radomskiego z naszej Akademii. Nowy członek sztabu szkoleniowego od czterech lat z powodzeniem pełni tę funkcję w Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, przygotowując pod względem motorycznym naszą młodzież do wielu sukcesów na szczeblu wojewódzkim i krajowym.

– Jestem zadowolony z możliwości współpracy z pierwszym zespołem. Poniekąd jest to dla każdego trenera przygotowania motorycznego cel szczytowy móc prowadzić taką drużynę i sprawdzić swoje umiejętności w pracy na tak wysokim poziomie – mówi Jakub Radomski.   

– Po raz kolejny potwierdza się, że zaplecze Jastrzębskiego Węgla w postaci Akademii Talentów jest w stanie realnie wesprzeć w każdym momencie sezonu, każdych okolicznościach i w różnych obszarach pierwszy zespół Jastrzębskiego Węgla – mówi Adam Gorol, prezes Jastrzębskiego Węgla.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin