„Inwazja na Spodek Vol.2”. Organizujemy wyjazd na mecz z GKS-em Katowice!

19.03.2018 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Pamiętacie Państwo naszą zeszłoroczną akcję „Inwazja na Spodek”? Jastrzębski Węgiel podjął się wówczas organizacji wyjazdu na mecz z GKS-em Katowice i pomysł ten okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”.

Odzew ze strony fanów Pomarańczowych na tamtą inicjatywę Klubu okazał się imponujący. Przyznana pierwotnie naszemu Klubowi pula 200 biletów rozeszła się po kilku godzinach już w pierwszym dniu sprzedaży, po czym GKS Katowice przydzielił nam dodatkowe sto wejściówek. Jeśli do tego dodamy osobną pulę dla naszego Klubu Kibica oraz sympatyków, którzy zakupili bilety we własnym zakresie, dało to imponującą jak na warunki PlusLigi liczbę ponad 400 fanów JW na trybunach Spodka!

A skoro tak, to i w tym sezonie chcemy wyraźnie zaznaczyć swoją obecność na meczu w stolicy województwa. Po pierwsze, starcia z GKS-em urosły już do rangi Siatkarskich Derbów Śląska. Po drugie, podobnie jak w zeszłym roku walczymy o awans do fazy play off i ewentualne punkty wywalczone w Katowicach mogą okazać się bezcenne w kontekście ewentualnej walki o medale.

Dlatego też Zarząd naszego Klubu podjął decyzję o ponownej organizacji wyjazdu na mecz do Spodka. Spotkanie to odbędzie się w najbliższą niedzielę 25 marca o godzinie 14:45.

Całkowity koszt wyjazdu na mecz to 35 złotych od osoby i obejmuje on bilet wstępu oraz transport w obie strony. Bilety będą dostępne od wtorku 20 marca w siedzibie naszego Klubu (Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro, Sekretariat) od godziny 12:00 do 16:00, a w kolejnych dniach w godzinach od 9:00 do 15:00.

UWAGA: Warto się pospieszyć, gdyż pula biletów jest ograniczona!

UWAGA 2: Osoby niepełnoletnie mogę wyjechać z Klubem na mecz tylko pod opieką osoby dorosłej.

W Spodku będziemy mieli zarezerwowany jeden sektor z miejscami przeznaczonymi wyłącznie dla fanów Pomarańczowych.

Osobą do kontaktu ze strony Klubu jest Magdalena Korzec-Szymczyk (nr telefonu: 665 861 765).

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku jakże udanej pierwszej „Inwazji na Spodek” i ostatniej wyprawy do Berlina na Ligę Mistrzów my oczekujemy od Państwa odpowiedniego stroju na mecz w klubowych barwach, kulturalnego zachowania w drodze do stolicy województwa i na miejscu, pozytywnego nastawienia, a przede wszystkim mocnego wsparcia z trybun w katowickiej hali.

Jesteśmy przekonani, że i tym razem odzew z Państwa strony będzie ogromny. Zatem, „Inwazję na Spodek. Część II” czas zacząć!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WYJAZDU ZOSTANIE PODANY W PIĄTEK 23 MARCA 2018.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin