Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

INWAZJA NA SPODEK! MY PODSTAWIAMY AUTOKARY, WY JEDZIECIE I DOPINGUJECIE!

16.03.2017 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Drodzy Fani,

Jak doskonale wiecie, rozgrywki PlusLigi wkraczają w decydującą fazę. Do końca części zasadniczej pozostały trzy ligowe kolejki.

Nasz zespół jest rewelacją obecnego sezonu i wciąż liczy się w walce o najwyższe lokaty. Drużyna dowodzona z ławki trenerskiej przez Marka Lebedewa ma przed sobą jasny cel – awans do czołowej czwórki, i na boisku robi wszystko, by sprostać temu zadaniu.

We wtorek 28 marca o godzinie 18:00 Pomarańczowi zmierzą się na wyjeździe z GKS-em KatowicePojedynek w Spodku ma dla nas ogromne znaczenie. Po pierwsze, są to prestiżowe siatkarskie derby Śląska, dodatkowo rozgrywane w Mekce polskiej siatkówki, a po drugie będzie to przedostatni akord tej część sezonu. Punkty w tym starciu mogą okazać się bezcenne w kontekście ewentualnej walki o medale.

Nie musimy Was przekonywać, jak ważne dla zespołu jest wsparcie z trybun. Głośny doping własnych fanów nie raz pomagał drużynie odwracać losy setów i był czynnikiem, który przychylał szalę zwycięstwa na naszą korzyść.

Mając to na uwadze, zarząd naszego Klubu przy wsparciu sponsora postanowił zorganizować transport tam i z powrotem na mecz z GKS-em! Sponsorem transportu jest firma MI-WO Usługi Transportowe.

Za symboliczną złotówkę wsiadacie w podstawione przez Jastrzębski Węgiel autokary i sprzed Hali Widowiskowo-Sportowej udajecie się na mecz do Spodka. Po Waszej stronie pozostaje zakup biletu na to spotkanie. W Spodku będziemy mieli zarezerwowany jeden sektor z miejscami przeznaczonymi wyłącznie dla fanów Pomarańczowych.

Bilety w cenie 20 złotych będą dostępne od poniedziałku 20 marca w siedzibie naszego Klubu (Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6) w dni robocze w godzinach od 9:00 do 16:00. UWAGA: Warto się pospieszyć, gdyż pula biletów jest ograniczona!

My oczekujemy od Was odpowiedniego stroju na mecz, rzecz jasna w klubowych barwach, pozytywnego nastawienia i mocnego wsparcia z trybun na miejscu w katowickiej hali. Będzie to też wyjątkowa okazja do wspólnego dopingowania naszego zespołu wraz z Klubem Kibica Jastrzębskiego Węgla.

Jesteśmy przekonani, że odzew z Waszej strony będzie ogromny. Zatem, inwazję na Spodek czas zacząć!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WYJAZDU ZOSTANIE PODANY NA 3 DNI PRZED MECZEM.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin