Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Informacja dla mediów w sprawie akredytacji na Ligę Mistrzów

08.12.2019 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Uprzejmie informujemy, że na mecze Jastrzębskiego Węgla w tej edycji Ligi Mistrzów aktualna jest lista akredytacyjna obowiązująca na sezon 2019/2020 w PlusLidze.

Wszystkie osoby, które przeszły pomyślnie proces akredytacyjny Jastrzębskiego Węgla na sezon 2019/2020 w PlusLidze, mają tym samym prawo do uczestnictwa w meczach Ligi Mistrzów rozgrywanych w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej.

Jedyna różnica polega na tym, że do odbioru będą nowe blankiety akredytacji zgodne z wytycznymi Europejskiej Konfederacji Siatkarskiej (CEV) i na ich podstawie przedstawiciele mediów będą wpuszczani na sektor dla mediów podczas spotkań Ligi Mistrzów.

Nowe akredytacje będą do odbioru przed środowym meczem Ligi Mistrzów z Halkbankiem Ankara od godziny 16:00 przy wejściu przeznaczonym dla prasy, oznaczonym jako wejście B1. Przedstawiciele mediów nie będą wpuszczani na mecze innym, niż specjalnie dla nich przeznaczonym wejściem (B1). Akredytacje wydawane będą na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Jednocześnie informujemy, że Jastrzębski Węgiel będzie przyznawał również akredytacje jednorazowe na to wydarzenie. O akredytację jednorazową mogą ubiegać się przedstawiciele mediów nie posiadający akredytacji stałej na mecze Jastrzębskiego Węgla.
Szczegóły: https://accredito.com/pl.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin