Holendrzy nie dali szans Białorusinom. W czwartek mecz o awans z ekipą z kraju tulipanów

Opublikowany przez 23 września, 2020 20:32

Rozmiar czcionki : A- A A+

W drugim meczu rozgrywanego w Jastrzębiu-Zdroju turnieju kwalifikacyjnego Ligi Mistrzów Draisma Dynamo Apeldoorn pokonało 3:0 Stroitiel Mińsk. Czwartkowy mecz Jastrzębskiego Węgla z Holendrami zdecyduje o awansie do 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów.

Białorusini tylko w pierwszym secie stawili opór holenderskiej ekipie. W pozostałych dwóch partiach byli już tylko tłem dla rywali.

GALERIA ZDJĘĆ (MAGDALENA KOWOLIK, ARKADIUSZ KOGUT).

Po takim rozstrzygnięciu zarówno nasza drużyna jak i zespół z Niderlandów mają na koncie po jednym zwycięstwie w trzech setach. Czwartkowe spotkanie zamykające jastrzębski turniej 1. rundy Ligi Mistrzów zdecyduje o promocji do kolejnej fazy rozgrywek.

Początek ostatniego spotkania o godzinie 18:00. Zapraszamy do jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej. Bilety pod poniższym linkiem:

https://abilet.pl/sala/jastrzebski-wegiel-vs-draisma-dynamo-apeldoorn-6878

Draisma Dynamo Apeldoorn – Stroitiel Mińsk 3:0 (25:23, 25:16, 25:18). MVP: Freek de Weijer.

Draisma Dynamo Apeldoorn: Blom, De Weijer, Hoogendoorn, Manenschijn, Rauwerdink, Van Zeist, Klok (libero) oraz Van Gestel, Fullerton

Stroitiel Mińsk: Akulicz, Antanowicz, Sinhajewskij, Komar, Panasenko, Ciuszkiewicz, Budziuchin (libero) oraz Miniankow, Pasawec, Kotow