Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Grzegorz Kosok gościem specjalnym spotkania JSW KOKS S.A. z pracownikami

09.09.2018 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

W miniony piątek na stadionie Arena Zabrze firma JSW KOKS S.A. podsumowała występy swoich pracowników w zawodach sportowych w sezonie 2017/2018.

Firma ta należy do Grupy Kapitałowej JSW S.A. i jest jednym z partnerów naszego Klubu. Wśród wręczających upominki pracownikom firmy – oprócz członków zarządu – znalazł się kapitan naszej drużyny Grzegorz Kosok. Środkowy Jastrzębskiego Węgla wraz z legendą Górnika Zabrze i reprezentacji Polski Stanisławem Oślizło byli gośćmi specjalnymi tego wydarzenia.

Pracownicy JSW KOKS S.A. w sezonie 2017/2018 reprezentowali firmę w pięciu dyscyplinach sportowych: siatkówce, piłce nożnej, narciarstwie alpejskim, bowlingu (kręgle) oraz runmageddonie (ekstremalny bieg z przeszkodami). Łącznie w zawodach sportowych wzięło udział 45 osób związanych z firmą.

Podczas prezentacji audiowizualnej prowadzący imprezę Tomasz Mucha, specjalista ds. komunikacji z Biura Komunikacji i Dialogu Społecznego firmy, przypomniał wszystkie zawody, w których uczestniczyli przedstawiciele JSW KOKS S.A w sezonie 2017-18. Wśród nich były dwie imprezy ściśle związane z naszą dyscypliną, organizowane pod patronatem Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Chodzi o JSW Ligę oraz Turniej o Puchar Prezesa JSW S.A. z okazji 25-lecia JSW. Zarówno w lidze, jak i w turnieju z powodzeniem występowała drużyna siatkarska reprezentująca spółkę JSW KOKS S.A.

Siatkarze grający „pod szyldem” jednego z największych producentów i eksporterów koksu i węglopochodnych zakończyli ligowe zmagania na drugim miejscu, zaś wspomniany turniej zwieńczyli zajęciem trzeciego miejsca. Warto nadmienić, że w zespole tym występuje były zawodnik Jastrzębskiego Węgla i medalista mistrzostw Polski, Sławomir Szczygieł.

Janusz Adamczyk, Prezes Zarządu JSW KOKS S.A., podziękował z mównicy wszystkim sportowcom z firmy oraz życzył im wszystkiego najlepszego. – Sport jest mi bardzo bliski. Ja sam całe życie uprawiałem sport, w wielu przeróżnych dyscyplinach. W sporcie człowiek mierzy się sam ze sobą. Jest to jedyna prawdziwa miara tego, jacy jesteśmy. Gratuluję wszystkim z Państwa. Namawiajcie innych do aktywności sportowej – zaapelował prezes Adamczyk, który ciepło wypowiadał się też o samej siatkówce, podkreślając fantastyczną atmosferę panującą na widowni podczas meczów siatkarskich.

Wszyscy pracownicy firmy uczestniczący w zawodach sportowych otrzymali podziękowania oraz upominki, a wręczali je wspomniani wyżej goście specjalni. Po zakończeniu oficjalnej części spotkania miały miejsce wspólne zdjęcia oraz wycieczka po stadionie Górnika Zabrze.

– Dziękuję serdecznie za zaproszenie. Naprawdę miło spędziłem tutaj czas – dzielił się swoimi wrażeniami kapitan Jastrzębskiego Węgla Grzegorz Kosok.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin