Dziś o 17:00 rusza rezerwacja miejsc na prezentację dla karnetowiczów!

Opublikowany przez 10 sierpnia, 2020 12:28

Rozmiar czcionki : A- A A+

Informujemy, że dzisiaj o godzinie 17:00 rozpoczyna się rezerwacja miejsc na prezentację i mecz otwarcia sezonu, które odbędą się w najbliższy piątek w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej.

Pierwszeństwo w rezerwacji miejsc na prezentację i mecz otwarcia sezonu mają posiadacze karnetów z sezonu 2019/2020. Zgodnie z wytycznymi rządu sprzedaż biletów dla publiczności jest obecnie prowadzona wyłącznie drogą elektroniczną. W związku z tym rezerwacja miejsc będzie możliwa wyłącznie online i odbywać się będzie w internecie w serwisie abilet.pl (http://jastrzebskiwegiel.abilet.pl/).

Dzisiaj od godziny 17:00 w wyżej wymienionym serwisie posiadacze karnetów z zeszłego sezonu będą mieli możliwość zarezerwowania miejsca w hali po wpisaniu kodu pierwokupu zamieszczonego na rewersie karnetu z sezonu 2019/2020. Prawo pierwszeństwa rezerwacji upływa 11 sierpnia o godzinie 24:00.

Natomiast od 12 sierpnia do rezerwacji w internecie udostępnione zostaną ewentualne pozostałe wolne miejsca w hali, które nie zostały zajęte przez posiadaczy zeszłorocznych karnetów. Ich rezerwacja będzie trwała do wyczerpania puli.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (weszło w życie 8 sierpnia 2020 roku) w piątkowym wydarzeniu Jastrzębskiego Węgla publiczność będzie mogła zająć w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej tylko 25 procent widowni.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ I MECZ OTWARCIA SEZONU. PIĄTEK, 14 SIERPNIA, GODZINA 17:00.