Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Dziś hit kolejki! Przyjeżdża niepokonana Asseco Resovia Rzeszów

05.11.2022 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

W sobotę o 14:45 nasz zespół zmierzy się z Asseco Resovią Rzeszów. Będzie to starcie dwóch niepokonanych jak dotąd zespołów w lidze. Transmisja – w Polsacie Sport. Biletów na to spotkanie – brak.

Jastrzębski Węgiel z kompletem 21 punktów jest liderem PlusLigi, natomiast rzeszowianie ustępują naszej drużynie tylko o punkt, który stracili w pojedynku z PGE Skrą Bełchatów.

Nastawienie jest jak przed każdym innym meczem. Wychodzimy na boisko, żeby wygrać i zaprezentować się jak najlepiej – tonuje nastroje Łukasz Wiśniewski, środkowy naszego zespołu.

Nasz zawodnik dodaje, że nie jest zaskoczony aktualną pozycją w tabeli oraz świetną grą naszych sobotnich rywali.

Nie jestem zdziwiony ich miejscem w tabeli. Prawda jest taka, że Rzeszów już od kilku sezonów powinien być w tym miejscu. Od lat mają bardzo dobry zespół. W tym sezonie ich gra układa się w końcu tak jakby tego oczekiwali. Ale my nie będziemy patrzeć ani w tabelę, ani na ich grę, tylko na siebie – uważa Wiśniewski.

Czego w takim razie możemy się spodziewać po dzisiejszej konfrontacji?

Myślę, że może być to podobnie ciężki bój, jak z ZAKSĄ w Superpucharze. Musimy być cierpliwi w momentach, gdy nie będzie nam szło. Pozostawać cały czas w grze i być w stu procentach skupieni na każdej kolejnej akcji. Bo kiedy się prowadzi kilkoma punktami zawsze jest łatwiej prowadzić grę. Ale my musimy być gotowi na ciężką przeprawę – kończy środkowy Jastrzębskiego Węgla.

Początek hitu 8. kolejki PlusLigi o godzinie 14:45. Wszystkie bilety na to spotkanie zostały wyprzedane! Transmisja z meczu – w Polsacie Sport.

 

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin