Doceniamy karnetowiczów. W nowym sezonie będzie rabat na zakup stałych wejściówek!

17.04.2020 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Jeśli jesteś posiadaczem karnetu na mecze Jastrzębskiego Węgla w sezonie 2019/2020, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość.

W związku z epidemią koronawirusa COVID-19 i decyzją władz Polskiej Ligi Siatkówki S.A. o wcześniejszym zakończeniu   rozgrywek  siatkarskiej PlusLigi w sezonie 2019/2020 bez dokończenia fazy zasadniczej oraz rundy play off i tym samym bez wyłonienia medalistów, Jastrzębski Węgiel postanowił zrekompensować kibicom posiadającym stałe wejściówki na mecze sezonu 2019/2020 stratę z tytułu braku możliwości obejrzenia w akcji swoich siatkarskich idoli w meczach, które miały być kluczowe dla rozstrzygnięć zakończonego sezonu.

Pomimo tego, iż wspomniana wyżej sytuacja nastąpiła z przyczyn od nas niezależnych, doceniamy fakt, że dokonaliście Państwo zakupu abonamentów na sezon 2019/2020, pokazując w ten sposób przywiązanie do Klubu i przynależność do szeroko pojętego środowiska siatkarskiego Jastrzębskiego Węgla.

Mając powyższe  na uwadze, przygotujemy dla Państwa specjalną ofertę karnetową, zakładającą rabat przy zakupie karnetu na kolejny sezon 2020/2021. O szczegółach tej bonifikaty poinformujemy Państwa z odpowiednim wyprzedzeniem przed startem nowych rozgrywek. Jednak już dziś możemy Państwa zapewnić, że będzie to atrakcyjna oferta, która winna wynagrodzić powstały brak  możliwości uczestnictwa w siatkarskich wydarzeniach i przeżywania emocji w tych najważniejszych meczach, które decydować miały o mistrzostwie Polski.

Z uwagi na fakt, że nie znamy jeszcze ostatecznej decyzji Europejskiej Konfederacji Siatkówki CEV w kwestii rozstrzygnięcia bieżącej edycji Ligi Mistrzów i ostatecznego terminu rozpoczęcia nowego sezonu w PlusLidze, który planowany jest wstępnie na miesiąc wrzesień 2020r. oraz formuły jego rozegrania, to w terminie późniejszym przekażemy Państwu informację dotyczącą cen karnetów na kolejny sezon 2020/2021, jak i wartości rabatu, który udzielony będzie przy zakupie nowego karnetu.

Jeszcze raz dziękujemy za to, że byliście i nadal jesteście Państwo z Jastrzębskim Węglem na dobre i na złe. Szanujemy to i za sprawą tejże rekompensaty pragniemy podziękować wszystkim naszym  kibicom za solidarność z Klubem i poniesiony wydatek za zakup karnetu na mecze naszego zespołu.

Bądźcie nadal z naszą drużyną! Przed nami kolejny sezon obfitujący w wielkie siatkarskie emocje!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin