Chcecie zobaczyć ostatni mecz sezonu? Mamy bilety i autokar!

Opublikowany przez 19 kwietnia, 2017 16:09

Rozmiar czcionki : A- A A+

W najbliższą niedzielę o godzinie 17:30 w Rzeszowie odbędzie się rewanżowy pojedynek o brązowy medal PlusLigi pomiędzy Asseco Resovią i naszą drużyną.

Po zwycięstwie we wtorkowym spotkaniu przed własną publicznością 3:1 nasz zespół dzielą już tylko dwa sety od upragnionego podium mistrzostw Polski. Rewanż w rzeszowskiej hali na Podpromiu zapowiada się więc pasjonująco!

Jeśli chcecie być świadkami tego wydarzenia, nadarza się ku temu niepowtarzalna okazja. Na prośbę zarządu Jastrzębskiego Węgla rzeszowski klub przyznał nam pulę biletów, z której będą mogli skorzystać fani Pomarańczowych. W ramach tej puli dla 65 osób nasz Klub podstawia jeden autokar, który sprzed jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej zawiezie Was do stolicy Podkarpacia i z powrotem.

Koszt całej „operacji” zamyka się w kwocie 50 złotych. UWAGA! W zakupie wspomnianych 65 wejściówek decydująca będzie zasada „Kto pierwszy, ten lepszy”. Zaznaczamy, że nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji biletów.

Sprzedaż biletów rozpoczynamy w siedzibie Klubu (Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6, wejście B1, I piętro) w piątek 21 kwietnia o godzinie 9:30.

Wyjazd do Rzeszowa zaplanowany jest na niedzielę 23 kwietnia na godzinę 11:00.  

Podobnie jak w przypadku „Inwazji na Spodek” oczekujemy od Was odpowiedniego stroju na mecz w klubowych barwach, pozytywnego nastawienia i mocnego wsparcia dla drużyny w hali Podpromie. Będzie to też wyjątkowa okazja do wspólnego dopingowania naszego zespołu wraz z Klubem Kibica Jastrzębskiego Węgla.

Szczegóły dotyczące wyjazdu podamy w osobnym komunikacie. Osobą do kontaktu z kibicami  jest Magdalena Korzec-Szymczyk. Numer kontaktowy: 665861765.

Liczymy na Was!