Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Chcecie zobaczyć mecz w Gdańsku? Bilety i transport za darmo!

15.04.2022 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

W najbliższą sobotę o godzinie 14:45 w Gdańsku odbędzie się rewanżowy pojedynek naszej drużyny w ćwierćfinale PlusLigi z miejscowym Treflem. Gra toczy się półfinał mistrzostw Polski.

Po przegranej 2:3 w pierwszym spotkaniu w serii rozgrywanej do dwóch wygranych potrzebujemy zwycięstwa w sobotę, by doprowadzić do wyrównania w meczach, powrócić na trzecie spotkanie do Jastrzębia-Zdroju i powalczyć o odwrócenie losów tej rywalizacji. Emocje zatem będą gwarantowane!

Jeśli chcecie wesprzeć nasz zespół w tym trudnym momencie, nadarza się ku temu niepowtarzalna okazja. Na prośbę zarządu Jastrzębskiego Węgla gdański klub przyznał nam pulę biletów, z której będą mogli skorzystać fani naszej drużyny. W ramach tej puli nasz Klub podstawia dwa autokary, które sprzed jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej (Al. Jana Pawła II 6) zawiozą Was w sobotę do Gdańska i z powrotem.

UWAGA! Jastrzębski Węgiel pokrywa całkowity koszt operacji. To oznacza, że zarówno transport, posiłek, jak i wejściówki na mecz dla wszystkich chętnych będą za darmo!

Jako że liczba miejsc jest ograniczona, w rezerwacji obowiązywać będzie zasada „Kto pierwszy, ten lepszy”.

Wyjazd do Gdańska zaplanowany jest na sobotę 16 kwietnia na godzinę 6:00.   

Jedyne czego od Was oczekujemy, to – w miarę możliwości – odpowiedniego stroju na mecz w klubowych barwach, pozytywnego nastawienia i mocnego wsparcia dla drużyny w hali Ergo Arena. Będzie to też wyjątkowa okazja do wspólnego dopingowania naszego zespołu wraz z Klubem Kibica Jastrzębskiego Węgla.

Numery kontaktowe ze strony Jastrzębskiego Węgla:

– 603 156 738

– 506 138 137

Zapisy trwają dziś do godziny 20:00.

Liczymy na Was!

 

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin