Carolina Toyota Bielsko pozostaje partnerem motoryzacyjnym Jastrzębskiego Węgla

15.09.2023 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Z przyjemnością informujemy, że nasz Klub przedłużył umowę na kolejny sezon z Partnerem Motoryzacyjnym, firmą Carolina Toyota Bielsko.

Obie strony mają za sobą rok owocnej współpracy. Co zdecydowało o przedłużeniu umowy przez firmę Carolina Toyota Bielsko z naszym Klubem?

– Widzieliśmy, jaką ciężką pracę wykonuje klub i jego zawodnicy. Ich zaangażowanie w osiągnięcie sukcesu jest na skalę Mistrza Polski. Dlatego bardzo chcieliśmy przedłużyć umowę i z dumą przekazać nasze Toyoty, aby wspomóc klub motoryzacyjnie – mówi Maciej Olesiński, współwłaściciel Carolina Car Company.

Nasz Partner Motoryzacyjny przygotował i udostępnił do użytkowania flotę 10 samochodów marki Toyota C-HR w najwyższej wersji wyposażenia GR.

– Marka Jastrzębskiego Węgla staje się coraz bardziej rozpoznawalna i według nas zdobywa miano najlepszego klubu siatkarskiego w Polsce. Oprócz tego, muszę zaznaczyć, że pracują tu doświadczeni i otwarci ludzie z górą niesamowitych pomysłów. Wszystko to sprawia, że aż chce się z nimi współpracować – dodaje Maciej Olesiński.

 

 

Z takiego obrotu sprawy zadowolony jest również prezes Jastrzębskiego Węgla Adam Gorol.

– O przedłużeniu umowy z Caroliną Toyotą Bielsko zdecydowała jakość współpracy i marka Partnera. Jest to oczywiste dla Jastrzębskiego Węgla, że warto pracować z Toyotą. Jest to topowa marka samochodów i na pewno Partner godny zaufania. Jeżeli mówimy o kontynuacji współpracy, to mamy za sobą pierwszy sezon i ta współpraca przebiegała bardzo dobrze. Było zaangażowanie, realna współpraca, a nie tylko podpisanie umowy i przekazanie samochodów. Na czymś takim nam zależy. Natomiast jeżeli chodzi o kolejny sezon, to padła propozycja zwiększenia udziału barteru w liczbie samochodów i to jest dla Jastrzębskiego Węgla także bardzo mocny argument, żeby tę współpracę kontynuować – wyjaśnia sternik Jastrzębskiego Węgla.

 

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin