Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Ben Toniutti przed finałem LM: „To wyjątkowy moment”

04.05.2024 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Dzisiaj w hotelu, w którym przebywają nasi siatkarze w Antalyi, odbyła się oficjalna konferencja prasową oraz spotkanie medialne z udziałem kapitanów oraz trenerów wszystkich czterech drużyn, które wystąpią w niedzielnym Superfinale Ligi Mistrzów.

 

Oto co powiedzieli przedstawiciele naszej drużyny w przededniu wielkiego finału LM z Itasem Trentino.

Benjamin Toniutti:

– Co trzeba zrobić? Zagrać dobrą siatkówkę, grać dobrze jako zespół, walczyć razem, pomagać sobie wzajemnie na boisku, bo na pewno nie zabraknie trudnych momentów, gdyż Trentino jest topowym zespołem. Ważne jest, by cieszyć się tą chwilą, bo jest to wyjątkowy moment. Nie gra się zbyt często takich Superfinałów i dlatego trzeba zrobić co w naszej mocy i dać z siebie wszystko podczas tego Superfinału.

Marcelo Mendez:

– Przed nami ogromna szansa. Staniemy naprzeciw wielkiego zespołu. Trento jest naprawdę wielką drużyną, z silnymi graczami, między innymi z czołowymi reprezentantami Włoch oraz innych kadr narodowych. Musimy zagrać dobrze, tak samo jak prezentowaliśmy się w play offach PlusLigi. Trzeba utrzymać dyspozycję w serwisie i ataku. I zobaczymy, gdzie nas to zaprowadzi.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin