Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Arpad Baroti rozstaje się z Jastrzębskim Węglem

15.03.2022 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Jastrzębski Węgiel informuje, że rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z węgierskim atakującym Arpadem Barotim.

Węgier dołączył do naszego Klubu pod koniec grudnia zeszłego roku. Sytuacja ta miała związek z kontuzją Stephena Boyera. Pod koniec listopada Francuz doznał złamania kości śródręcza. Na początku grudnia przeszedł w Bordeaux operację zespolenia złamanej kości, a później miał kilkumiesięczną przerwę w grze. Dlatego też Jastrzębski Węgiel zdecydował się na zakontraktowanie dodatkowego gracza na pozycji atakującego. Teraz Boyer powrócił już do pełni sił i jest do dyspozycji trenera Andrei Gardiniego.

Pod nieobecność Francuza Arpad Baroti wsparł zespół w treningach oraz w meczach PlusLigi, Pucharu Polski oraz Ligi Mistrzów. Najlepszy występ zanotował w ostatnim pojedynku fazy grupowej z VfB Friedrichshafen, kiedy pomógł odwrócić losy czwartego seta i poprowadził zespół do wygranej w meczu 3:1.

W Jastrzębskim Węglu czułem się dobrze. Kilku zawodników znałem wcześniej osobiście, innych znałem z boiska, kiedy występowali po przeciwnej stronie siatki. Atmosfera w klubie jest fajna, a klub jest profesjonalny. Zdecydowałem się odejść, gdyż Stephen powrócił do składu, a z trzema atakującymi to nawet trudno jest trenować. A mnie zależy na tym, żeby grać – komentuje sprawę Węgier.

 

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin