Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Akredytacje na Superfinał Ligi Mistrzów tylko przez system CEV

08.04.2024 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Europejska Konfederacja Siatkówki (CEV) poinformowała, że od dzisiaj możliwa jest rejestracja w celu uzyskania akredytacji na Superfinały Ligi Mistrzów w tureckiej Antalyi. Proces ten potrwa do 26 kwietnia. Finał LM odbędzie się 5 maja.

CEV informuje, że media chcące wziąć udział i relacjonować Superfinały mogą wystąpić o akredytację wyłącznie za pośrednictwem CEV Media Club, czyli specjalnie przygotowanej do tego platformy internetowego biura prasowego.

W przypadku osób posiadających już konto w CEV Media Club wystarczy zalogować się przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła i poprosić o akredytację na wydarzenie w Antalyi.

Natomiast brak kontra w CEV Media Club oznacza konieczność rejestracji w CEV Media Club za pośrednictwem tego linku https://mediaclub.cev.eu/mediaclublogin/cev (patrz opcja „Join the CEV Media Club now”). Po zatwierdzeniu członkostwa przedstawiciele mediów otrzymają nazwę użytkownika i hasło umożliwiające zalogowanie się i będą mogli podjąć niezbędne kroki w celu uzyskania akredytacji.

Ponadto CEV podkreśla, że osoby składające wniosek akredytacyjny powinny upewnić się, że zapoznały się z „Wytycznymi dotyczącymi dostępu do mediów i praw audiowizualnych” (Media Access & Audio-Visual Rights Guidelines – dokument dostępny poniżej). Jeżeli ich wniosek o akredytację medialną zostanie zatwierdzony, oznacza to, że zobowiązują się do pełnego przestrzegania warunków określonych w tym dokumencie.

Media Access & Audio-Visual Rights Guidelines

Więcej: https://championsleague.cev.eu/en/super-finals-2024/#media

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin