Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Nasi Oldboye powalczą o medale w Drzonkowie

12.06.2025 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

W dniach 13-15 czerwca w hali WOSiR przy ul. Olimpijskiej 20 w Drzonkowie odbędą się ORLEN Mistrzostwa Polski Masters kobiet i mężczyzn w piłce siatkowej im. Wojciecha Zielińskiego.

Będzie to już 29. edycja tych zawodów. W kategoriach: powyżej 45 lat (rok urodzenia 1980 i starsi) oraz powyżej 60 lat (rok urodzenia 1965 i starsi) zagrają dwie drużyny reprezentujące JSW Jastrzębski Węgiel.

Nasi Oldboye to wielokrotni triumfatorzy i multimedaliści tych mistrzostw, a obie jastrzębskie drużyny składają się z byłych zawodników naszego Klubu, pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej oraz miłośników siatkówki. Kapitanem jednej z nich jest Leszek Dejewski, na co dzień asystent trenera pierwszego zespołu JSW Jastrzębskiego Węgla, związany z Klubem od ponad 40 lat.

Jedziemy poczuć atmosferę widowiska sportowego, wrócić myślami do lat, kiedy graliśmy wspólnie w jednych zespołach. Wynik niby jest sprawą drugorzędną, ale występy w barwach JSW Jastrzębskiego Węgla zobowiązują i zawsze trzeba mierzyć w najwyższe trofea. JSW Jastrzębski Węgiel to nie tylko pierwszy zespół i Akademia Talentów, ale także drużyny Oldboy’ów. Jastrzębska Spółka Węglowa dba o byłych zawodników, którzy kiedyś stanowili trzon drużyn w naszym Klubie i wspiera nas przy tego typu turniejach, za co serdecznie dziękujemy – mówi Leszek Dejewski, który ma w swoim dorobku ponad dwadzieścia medali tej imprezy.

FOTO: Piotr Sumara/PLS.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin