„Wszyscy mamy taki sam cel – awans do Superfinału”

19.03.2024 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

 

Nasza drużyna jest już w Ankarze. Ekipa dotarła do hotelu CPAnkara w stolicy Turcji po drugiej w nocy czasu lokalnego (dwie godziny różnicy w stosunku do czasu środkowoeuropejskiego). Przez cały wtorek zespół miał czas na odpoczynek i regenerację po podróży, a na godzinę 19:30 zaplanowany został trening w hali mistrza Turcji, Ziraatu Ankara.

Przed środowym starciem o finał Ligi Mistrzów swoimi opiniami podzielili się środkowy Jurij Gladyr oraz rozgrywający Benjamin Toniutti. Chociaż do pełni szczęścia brakuje nam tylko dwóch zwycięskich setów, nasz zespół nie kalkuluje i zamierza grać o pełną pulę. Jednocześnie nasi siatkarze mają świadomość ogromnego ciężaru gatunkowego, z jakim wiąże się to spotkanie.

Stoimy przed olbrzymią szansą zaistnienia w tym wielkim finale po raz drugi z rzędu i to jest to, co nas napędza jako grupę, jako zespół, jako klub – mówi Gladyr.

Uważam, że my wszyscy – klub, zawodnicy, sztab szkoleniowy mamy taki sam cel i taką samą motywację. Ponownie awansować do Superfinału. Brzmi łatwo, ale to jest proces, który trwa przez cały sezon. To długi proces, na który ciężko pracowaliśmy – wtóruje mu Ben Toniutti, kapitan zespołu.

Pełne wypowiedzi ➡️ w poniższym materiale wideo.

https://www.youtube.com/watch?v=H78Z-GWcXww

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin