Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Doris Simon partnerem odzieżowym JW

08.01.2024 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Z przyjemnością informujemy, że partnerem odzieżowym naszego Klubu została firma Doris Simon, będąca producentem garniturów i koszul.

„Doris Simon” to działająca na Śląsku firma z rodzinną tradycją, funkcjonująca na rynku od 1994 roku. Od lat ubiera mężczyzn na każdą okazję. Do pracy, na śluby, studniówki i weekendowe wypady za miasto. Śledząc trendy w modzie męskiej, firma proponuje ponadczasowe wzory, odpowiadające zarówno klasyce, jak i współczesnym stylizacjom. Dzięki temu tworzy ubrania na lata, które niezależnie od zmieniających się kierunków modowych zawsze prezentują się z należytą elegancją. Najbardziej wymagającym klientom firma oferuje zindywidualizowaną odzież, w tym garnitury szyte na miarę.

Ciągły rozwój motywowany przez satysfakcję klientów pozwolił firmie otworzyć kolejne salony, dlatego dziś Doris Simon zaprasza do punktów w: Jastrzębiu-Zdroju, Radlinie, Wilczej, Żorach oraz Bielsku-Białej.

Z przyjemnością informujemy, że w tym sezonie Doris Simon zaopatrzył przedstawicieli sztabu szkoleniowego naszego Klubu w eleganckie granatowe garnitury i białe koszule. Trener Marcelo Mendez oraz jego asystenci zakładają je na mecze PlusLigi oraz Ligi Mistrzów.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Jastrzębskim Węglem, by dotrzeć do szerokiej, zaangażowanej i emocjonalnie związanej grupy odbiorców – fanów siatkówki. Chcemy umocnić i zbudować pozytywny wizerunek marki Doris Simon, tworząc silne skojarzenia z wartościami sportu – mówi Dorota Polit, manager firmy Doris Simon.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin